• Infolinia
  • Pon - Nd: 8:00 - 18:00
  • 509 619 038
  • info@magazyn-atrakcji.pl

Atrakcje na event

Idealny pomysł na imprezę

Magazyn Atrakcji posiadamy wiele atrakcji na wynajem które zagwarantują dużo zabawy oraz rywalizacji na imprezie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcjami.

(więcej…)

Czytaj Więcej
symulator vr na impreze

Idealny pomysł na imprezę

Atrakcje na wynajem

Podczas ostatniego tygodnia mieliśmy ręce pełne roboty. Każda impreza daję nam więcej doświadczenia oraz przygody. Nadchodzą święta także w tym czasie mnóstwo imprez świątecznych.

(więcej…)

Czytaj Więcej

Atrakcje na event

symulator f1 na event
fotobudka warszawa
wata cukrowa na wynajem

Atrakcje na wynajem jako idealny pomysł na event

Listopad pełen wrażeń! Dużo imprez, dużo zabawy i mnóstwo atrakcji które zapewniamy. Wiele ciekawych imprez w których mogliśmy uczestniczyć pokazuje że nasze atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. (więcej…)

Czytaj Więcej

Wynajem atrakcji na imprezę

Atrakcje na event świąteczny

atrakcje na wynajem
vr na wynajem
atrakcje na wynajem

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas pełen radości oraz imprez. Nasze atrakcje na wynajem idealnie będą pasować na taką imprezę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. (więcej…)

Czytaj Więcej

VR na wynajem

Atrakcje na wynajem - VR na wynajem

wynajem atrakcji

Gogle VR na wyjanem

Gogle VR na wynajem to świetna atrakcja która przenosi nas w wirtualny świat. Dzięki wielu scenariuszom które posiadamy w naszej ofercie, gogle VR na event świetnie sprawdzi się na różnorodnych imprezach. Halloween zbliża się wielkimi krokami to idealny pomysł na wynajem VR aby poczuć dużą moc dreszczu i strachu! Gogle VR na wynajem to idealny pomysł na event nie tylko halloweenowy. Cały czas jest okazja do zorganizowania imprezy na której najlepiej się nadaje wirtualna rzeczywistość. Każdy chce przeżyć przygodę, poczuć adrenalinę. Dzięki nam jest to możliwe. Nasze gogle VR na wynajem przenoszą nas w niesamowity świat jakim jest wirtualna rzeczywistość. Każdy z naszych uczestników, po skończonej sesji jest pod wrażeniem doznań jakie przeżyli dzięki gogle VR na event.

(więcej…)

Czytaj Więcej

Atrakcje na event

Atrakcje eventowe na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

W naszej ofercie posiadamy zaawansowany symulator rajdowy na wynajem. Zakrzywiony ekran 55″ w połączeniu z 3 nogami niezależnymi od siebie z wbudowanymi siłownikami elektrycznymi oraz platformą obrotową przenosi nas w bardzo realistyczny świat wyścigów samochodowych. Ten symulator na wynajem pojawiał się na wielu wielkich imprezach m. in. na Stadionie Narodowym, na targach expo PTAK lub na różnorodnych piknikach. Nasz symulator F1 na wynajem to idealna atrakcja dzięki której można rywalizować między sobą i sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu bardzo szybkimi pojazdami.

symulator f1 na wynajem
(więcej…)

Czytaj Więcej

Symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

Naszą główną atrakcją na wynajem która cieszy się dużym zainteresowaniem jest symulator rajdowy na wynajem. Jest to przede wszystkim świetna zabawa, w której można odczuć wrażenie jazdy prawdziwym pojazdem. Dzięki trzem siłownikom które symulują każdy ruch w grze. Symulator rajdowy na event, nie tylko może zainteresować pasjonatów motoryzacji. Każdy z uczestników może sprawdzić się na wielu torach wyścigowych.

symulator rajdowy na wynajem
Symulator vr wynajem
(więcej…)

Czytaj Więcej

Fotobudka na event

Fotobudka na wynajem

W mijający weekend nasze atrakcje na wynajem uczestniczyły w wielu wydarzeniach. Dużo imprez firmowych oraz wesel sprawiło że nasza fotobudka na wynajem miała dużo pracy. Poza weselami, które jeszcze trwają. Mieliśmy okazję robić zdjęcia na wielu imprezach firmowych.

atrakcje na event

fotobudka na wynajem

(więcej…)

Czytaj Więcej

Atrakcje na wynajem

Atrakcje eventowe na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

Podczas sobotniego popołudnia, nasz symulator rajdowy na wynajem miał okazję sprawdzać umiejętności kierowania samochodem rajdowym podczas pikniku w Kawęczynie. Wynajem symulatora rajdowego cieszył się ogromnym zainteresowaniem, biorąc pod uwagę mnóstwo atrakcji które można było tam spotkać. Mimo dużych kolejek, każdemu z gości udało się przejechać na naszym urządzeniu. Nawet pochmurna pogoda nie przeszkodziła aby wszyscy uczestnicy zabawy świetnie się bawili.

atrakcje na wynajem
symulator 5D do wynajęcia
atrakcje na piknik

Dodatkowo w naszej ofercie pojawił się symulator 5D na wynajem. Dzieci z wielką ciekawością siadali wygodnie na fotelu aby już za chwile przeżyć niesamowitą jazdę kolejką górską. Poczuć się jak w prawdziwym wesołym miasteczku. Zakładając gogle VR na wynajem uczestnicy zabawy czuli lekki niepokój, podekscytowanie oraz dobrą zabawę. Idealna zabawa dla małych jak i dużych dzieci, ale nie tylko, dorośli też ustawiali się w kolejce aby przeżyć przygodę którą zapewnia symulator 5D na wynajem.

Profesjonalny fotograf na wynajem

W niedzielę mieliśmy okazję robić zdjęcia podczas na stadionie Legii Warszawa. Wydarzenie które tam się odbywało to Wielki Mecz, TVN przeciwko WOŚP. Nasz profesjonalny fotograf na wynajem robił fotki z drukiem natychmiastowym. Uczestnicy którzy pojawili się na tej imprezie mieli okazję robić zdjęcia z gwiazdami show-biznesu. Wielki tłum na tym obiekcie przed meczem jak i w trakcie mogli stanąć przy ściance i pozować. Nasz fotograf na wynajem zachwycał dobrymi ujęciami gości z gwiazdami.

sesja zdjęciowa warszawa

Fotobudka na wynajem

Nasza fotobudka na wynajem zrobiła mnóstwo zdjęć w minionym tygodniu. W Warszawie na AWF fotobudka na wynajem robiła zdjęcia dla pracowników jednej z największej firmy wielobranżowej, m. in. telefonicznej. Kolejnego dnia fotobudka na event robiła fotki dla tej samej firmy w Krakowie. Do każdego wydruku dodawaliśmy folię magnetyczną aby uczestnicy zabawy mogli przyczepić fotografię np. na lodówce. Następna impreza na której mieliśmy zaszczyt robić zdjęcia miała miejsce w Marysinie na stadionie Syrenki. Wszyscy którzy zjawili się na “Potańcówce Marysińskiej” mogli zrobić fotobudkowe selfie. Przychodzili całe rodziny, dzieci i osoby starsze. Fotobudka Warszawa nie tylko pracuje w stolicy kraju, byliśmy w Bartoszycach na przepięknym weselu. Na którym goście weselni i para młoda robiła śmieszne fotki. Zostawiając jeden wydruk w księdze gości. Oczywiście wynajem fotobudki także pojawił się na 40-urodzinach. Uczestnicy celebrowali ten dzień razem z jubilatką. Robili masę śmiesznych zdjęć zostawiając życzenia i zdjęcie w foto książce.

fotobudka warszawa
fotobudka na wynajem
fotobudka na wesele

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Atrakcje na wynajem to świetne rozwiązanie dla Twojej imprezy.

Czytaj Więcej

Atrakcje na wynajem

Wynajem atrakcji na event

Wynajem atrakcji na piknik w Nowym Tomyślu

W miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć na pikniku w Nowym Tomyślu dla jednej z największej firmy w dziedzinie elektromechaniki. Nasze atrakcje na wynajem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród gości. Dodatkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o kilka nowych urządzeń.

Gogle VR na wynajem

Stanowisko gogle VR na wynajem świetnie wkomponowało się na tym pikniku, biorąc pod uwagę branżę firmy. Mimo że kolejki do zwiedzenia wirtualnego świata były długie, to nikogo to nie odstraszało. Wynajem gogli VR cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród uczestników imprezy.

wynajem atrakcji
fotobudka na event

Fotobudka na wynajem

Nieodłącznym elementem każdej imprezy jest fotobudka na wynajem. Każdy z gości mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, przebierając się w najróżniejsze rekwizyty które zapewniamy. Wynajem fotobudki na imprezę była jedną z wielu atrakcji na wynajem oblegana przez gości.

Nagłośnienie na wynajem

Podczas tego pikniku, zrealizowaliśmy strefę relaksu. Każdy zmęczony wieloma atrakcjami które zapewniliśmy, mógł usiąść, odpocząć. Czysta jakość dźwięku które dają nasze nagłośnienie na wynajem zapewniło chwile spokoju przy oglądaniu na leżakach.

głośniki na wynajem
atrakcje na wynajem

Popcorn na wynajem

Kolejna nowa pozycja w naszej ofercie to maszyna do popcornu na wynajem. Na każdym pikniku nie może zabraknąć popcornu. Podczas korzystania z naszych atrakcji, można się zmęczyć i warto coś przekąsić. Popcorn na wynajem nie tylko dobrze się sprawdza podczas pikników ale również na innych imprezach.

Refleksomierz na wynajem

Refleksomierz na wynajem to doskonałe urządzenie sprawnościowe.  Idealne połączenie zabawy z rywalizacją. Można między sobą konkurować i sprawdzić swoje umiejętności szybkiego reagowania. Dobrze się sprawdza na imprezach plenerowych jak i w pomieszczeniu.

wynajem refleksomierza

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Atrakcje na wynajem które posiadamy, nadają się na każdą okazję.

Czytaj Więcej
UA-80610813-2

Facebook