Idealny pomysł na imprezę

Magazyn Atrakcji posiadamy wiele atrakcji na wynajem które zagwarantują dużo zabawy oraz rywalizacji na imprezie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcjami.

Symulator Rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem jest tą atrakcją obok której nie da się przejść obojętnie. Urządzenie na wynajem które na każdej imprezie przyciąga tłumy a końca kolejki nigdy nie widać. Symulator rajdowy F1 na wynajem uczestniczył na wielu imprezach m. in. na urodzinach, podczas 20-lecia firmy OBI lub na torze kartingowym. Potężna maszyna która świetnie symuluje każdy ruch w grze. Symulator rajdowy na wynajem z naszej oferty potrafi rozbujać każda osobę na imprezie. I stwarza niesamowitą rywalizację w której każdy może uczestniczyć. Dzięki naszej atrakcji na wynajem każda impreza to gwarancja udanej zabawy.

atrakcje na wynajem
symulator vr na impreze

Symulator rajdowy VR na wynajem

Kolejna atrakcja na imprezę z naszej oferty to symulator rajdowy VR na wynajem. W roku 2018 podczas każdej imprezy w której uczestniczył miał wielkie zainteresowanie wśród gości.  Wirtualna rzeczywistość pokazana na naszym symulator rajdowy VR na wynajem jest jak najbardziej prawdziwa. Wkładając gogle VR na wynajem wchodzimy w świat gry w którym jesteśmy głównym bohaterem. Wsiadając na nasz symulator rajdowy VR na wynajem czujemy się jak prawdziwy kierowca samochodowy. Platforma z której zbudowany jest symulator rajdowy VR na wynajem odzwierciedla jak najbardziej kokpit samochodów wyścigowych.

Gogle VR na wynajem

Wirtualna rzeczywistość nigdy wcześniej nie była tak łatwo dostępna jak teraz. Nasza oferta z gogle VR na wynajem pozwala na odkrycie wirtualnego świata podczas każdej imprezy. Jest to idealny pomysł dla najciekawszych poznania nowej technologii. Gogle VR na wynajem posiada wiele scenariuszy które pozwala nam na explorowanie świata do którego wcześniej nie mieliśmy wstępu. Jest to atrakcja na wynajem która przypadnie do gustu gościom na każdej imprezie. Nutka adrenaliny oraz ciekawości przyciąga tłumy na różnych targach oraz eventach.

wirtualna rzeczywistość na wynajem
symulator f1 na wynajem

Żyroskop na wynajem

Żyroskop na wynajem to świetna atrakcja na piknik. Urządzenie na wynajem które ma przeciążenie dochodzące do 3G. Jest to atrakcja na wynajem która jest używana w wersji treningowej przez pilotów odrzutowców takich jak F-16. Żyroskop na wynajem świetnie sprawdza się też jako symulator dachowania na wynajem. Dzięki swojej budowie obraca się w każdą stronę nie powodując choroby lokomocyjnej. W roku 2018 ta atrakcja na wynajem uczestniczyła na wielu imprezach w których każdy mógł sprawdzić swoją wytrzymałość. Przez cały sezon wakacyjny oblegana była przez plażowiczów na łebskiej plaży. Żyroskop na wynajem jest idealną alternatywą dla wielu urządzeń w wesołym miasteczku.

Dmuchaniec na wynajem

Dmuchaniec na wynajem to idealna atrakcja na różne pikniki oraz festyny. Gdzie większa część uczestników to dzieci. W 2018 roku dmuchaniec na wynajem miał okazję poza różnymi piknikami także zabawiać dzieci podczas obiadu komunijnego. Materiał z którego wykonany jest nasz dmuchaniec na wynajem jest z 100% bezpieczny dla dzieci na przetarcia skóry. Wyprodukowane w Polsce zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Nasz dmuchaniec na wynajem zajmował czas dzieciom na plaży w Łebie nad polskim morzem.

zamek dmuchany na wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której posiadamy wiele więcej atrakcji na wynajem. Magazyn Atrakcji to najlepszy pomysł na imprezę!