symulator f1 na event
fotobudka warszawa
wata cukrowa na wynajem

Atrakcje na wynajem jako idealny pomysł na event

Listopad pełen wrażeń! Dużo imprez, dużo zabawy i mnóstwo atrakcji które zapewniamy. Wiele ciekawych imprez w których mogliśmy uczestniczyć pokazuje że nasze atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Symulator rajdowy na wynajem

Kolejny raz z rzędu nasz symulator rajdowy na wynajem pojawił się w Pole Position w Jankach. I znów  symulator F1 na event cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród gości. Poza gokartami była to najchętniej oblegana atrakcja na wynajem. Symulator rajdowy F1 na event świetnie komponował się przy torze kartingowym. Dzięki bogatemu wyborowi najszybszych samochodów i wielu trasom, każdy mógł sprawdzić swoje siły jako prawdziwy kierowca wyścigów rajdowych. Czysta rywalizacja uczestników pozytywnie wpływała na grupę gości.   Nasz symulator rajdowy na imprezę to świetny pomysł na imprezę. Dużo zabawy oraz rywalizacji zapewnia symulator F1 na wynajem z naszej oferty.

wynajem symulatora f1
wata cukrowa wynajem

Wata cukrowa na wynajem

Naszą najnowszą atrakcją jest wata cukrowa na event. W Dzień Niepodległości mieliśmy okazję obsługiwać uczestników pikniku w Ogrodach Kancelarii Premiera RP, w której nasza wata cukrowa na festyn cieszyła się ogromnych zainteresowaniem. Po czym mogą świadczyć ogromne kolejki do naszej atrakcji. Na ten dzień wata cukrowa na piknik tworzyła watę w barwach biało czerwonych. Mimo chłodnego dnia, ludzie z wielką ochotą stali w kolejce cierpliwie na słodki przysmak jakim jest wata cukrowa wynajem. Przy naszym stanowisku Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju wata cukrowa na festyn nie była jedyną atrakcją m.in. można było zbudować robota, lub poprowadzić go przez labirynt. Wata cukrowa na piknik to świetny pomysł na urozmaicenie każdej imprezy.

Fotobudka na imprezę

Fotobudka na wynajem z naszej oferty była na niesamowitej imprezie. W której pracownicy sieci aptek NOVA przebrani byli w superbohaterów. Idąc na przeciw oczekiwaniom, dostarczyliśmy mnóstwo gadżetów związanych z tematyką super herosów. Oraz fotobudka na event obsługiwana była przez naszego wspaniałego animatora w stroju Super-mana. Dzięki temu nasza fotobudka na imprezę była przez cały czas oblegana przez wszystkich gości w tym przez m.in. przez Batmana i Iron-mana. Jak zwykle goście byli zadowoleni z naszych usług fotobudka do wynajęcia. Jest to najlepszy pomysł na event, któremu zawsze towarzyszy dużo zabawy oraz ubawu. A co najważniejsze wynajem fotobudki zapewnia niezapomniane wspomnienia.

fotobudka na event

Mnóstwo imprez, dużo doświadczenia oraz profesjonalne podejście do tematu sprawia że nasze usługi są jednymi z najlepszych w branży eventowej. Atrakcje na wynajem które posiadamy w ofercie sprawdzają się na każdej imprezie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!