Ciekawe atrakcje na imprezę

Nasze atrakcje na wynajem uczestniczyły po raz kolejny na imprezie firmy DELL w której goście mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności jeździeckie. Sala była pełna urządzeń typu symulator rajdowy na wynajem. Nasz symulator do wynajęcia był główną atrakcją. Przy okazji można było zrobić sobie zdjęcie w naszej fotobudka na wynajem.

Symulator rajdowy 4D do wynajęcia

Po raz kolejny nasz symulator rajdowy na wynajem cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Odbyliśmy świetny event w którym pracownicy firmy elektronicznej mogli poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Do wyboru było mnóstwo symulatorów rajdowych i najszybsze czasy były zapisywane. Przy naszym stanowisku symulator rajdowy do wynajęcia stały kolejki aby pobić swojego kolejki jak i również swój rekord. Dużo zabawy oraz zdrowej rywalizacji która szła w parze z grą stwarzały niesamowitą atmosferę. Nasz symulator rajdowy do wynajęcia sprawdzał także pilot prawdziwego samochodu rajdowego który brał udział w ostatnim Rajdzie Dakar 2019 w Peru. Który był pod wrażeniem, samej jazdy oraz jak fajną zabawę daje nasz symulator rajdowy na event.

symulator rajdowy na impreze
fotobudka na impreze

Fotobudka do wynajęcia

Każdy z gości mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie ze swoimi kolegami oraz koleżankami z pracy. Nasza fotobudka na wynajem była obsługiwana przez świetnych animatorów, którzy dzięki swojej charyzmie dawali dużo pozytywnej energii uczestnikom zabawy Dużo gadżetów klimatycznych nadawało zdjęciom niepowtarzalny wdzięk, dzięki czemu mają pamiątkę na długie lata. Po wyczerpujących zmaganiach na symulatorach rajdowych, chwila odpoczynku by mieć pamiątkę z upragnionym pucharem który stał jako gadżet. Przy fotobudka na event nikt nie był przegrany, każdy tam był wygrany. 

Nasze atrakcje na event cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród gości, co czyni je jednymi z najciekawszych podczas imprezy. Jeśli chcesz aby jedna z naszych atrakcji była na Twojej imprezie, napisz. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi atrakcjami.