Atrakcje eventowe na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

W naszej ofercie posiadamy zaawansowany symulator rajdowy na wynajem. Zakrzywiony ekran 55″ w połączeniu z 3 nogami niezależnymi od siebie z wbudowanymi siłownikami elektrycznymi oraz platformą obrotową przenosi nas w bardzo realistyczny świat wyścigów samochodowych. Ten symulator na wynajem pojawiał się na wielu wielkich imprezach m. in. na Stadionie Narodowym, na targach expo PTAK lub na różnorodnych piknikach. Nasz symulator F1 na wynajem to idealna atrakcja dzięki której można rywalizować między sobą i sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu bardzo szybkimi pojazdami.

symulator f1 na wynajem

żyroskop łeba

Żyroskop na wynajem

Żyroskop na wynajem to urządzenie które symuluje przeciążenia dochodzące nawet do 4G. Ten symulator lotu stosowany jest przez pilotów statków powietrznych przy testach na wytrzymałość. Idealna zabawka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci do lat 5. Przede wszystkim co cechuje tą atrakcje na wynajem to, to że jest bardzo bezpieczna. Idealnie zastąpi wiele atrakcji które są dostępne w wesołym miasteczku. Gwarantujemy super świetną zabawę. Żyroskop na wynajem gościł cały sezon letni na plaży w Łebie, na wielu piknikach oraz sprawdzał wytrzymałość wielu pracowników na imprezach integracyjnych. 

Fotobudka na wynajem

Fotobudka na wynajem daje nam nieograniczoną swobodę robienia zdjęć dzięki naszym animatorom oraz masą różnorodnych gadżetów. Każde zdjęcie jest unikatowe. Po wykonaniu sesji zdjęciowej, wystarczy poczekać 10 sekund na wydruk. Wynajem fotobudki to idealna atrakcja na każdą imprezę. Świetna zabawa, mnóstwo dobrego humoru, dużo uśmiechów, oraz wiele wiele więcej zapewnia nasza fotobudka na event. Dodatkowo w ofercie posiadamy folię magnetyczną dzięki której można wydruk przyczepić na lodówce i codziennie wspominać imprezę z uśmiechem na twarzy. Fotobudka na wynajem sprawdziła się na wielu imprezach m. in. w Malborku na podzamczu, na Stadionie Narodowym na wielu imprezach urodzinowych, weselnych. Zawsze jest okazja do świętowania i i robienia zdjęć a najlepsze zdjęcia tylko u nas.

wynajem fotobudki
wynajem dmuchańców Warszawa

Dmuchaniec na wynajem

Duchaniec na wynajem idealnie wpasuje się na każdą imprezę gdzie jest mnóstwo dzieci. Zjeżdżalnia dmuchana na wynajem którą posiadamy w naszej ofercie jest polskiej produkcji. Dzięki temu zawdzięcza wysokiej jakości materiał, bezpieczny na przetarcia skóry oraz nie nagrzewa się. W tym sezonie wakacyjnym dmuchaniec na wynajem znajdował się na plaży w Łebie. Gdy dzieci bezpiecznie bawili się na naszej atrakcji, rodzicie mogli spokojnie poopalać się. Nasza zjeżdżalnia dmuchana na wynajem była na wielu imprezach piknikowych, komunijnych dzięki czemu każdy z dzieci miał ubaw.

Gifbudka na wynajem

Gifbudka na wynajem pozwala nam uwiecznić ruchome obrazki w jednym pliku i przesłać na e-mail lub na SMS sobie i/lub swoim bliskich. Dzięki wielu gadżetom której są dołączane mamy możliwość wiele gifów które są jedyne w swoim rodzaju. Wynajem gifbudki to idealna atrakcja którą można wykorzystać na każdą imprezę. Naszą gifbudka na wynajem była na różnorodnych imprezach m. in. na urodzinach, na piknikach, na Stadionie Narodowym oraz wielu innych imprezach. Dzięki małej przestrzeni którą potrzeba do tego stanowiska wkomponuje się idealnie na każdy event.

gifbudka warszawa
atrakcje na wynajem

Popcorn na wynajem

Maszyna do popcornu na wynajem to dobry pomysł na urozmaicenie wielu imprez plenerowych. Po długich spacerach między stoiskami lub po zmaganiach na innych atrakcjach dobrze jest coś przekąsić. Dzięki tej maszynie, mamy możliwość prażenia popcornu hurtowo, zawsze świeży i dobry. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwowania ostatnich wolnych terminów na rok 2018. Nasze atrakcje na wynajem to idealne atrakcje na wiele tematycznych imprez piknikowych, integracyjnych i inne.