Atrakcje na wynajem Warszawa

Podczas weekendu nasze atrakcje na wynajem gościły w wielu miejscach, w których cieszyły się ogromną popularnością. Fotobudka na imprezę uczestniczyła na balu oraz na imprezie firmowe. Natomiast nasz gifbudka na event była główną atrakcją w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszymi atrakcjami. Nasze atrakcje na event sprawiły wiele radości oraz uśmiechu gościom.

Gifbudka na event Warszawa

Stanowisko gifbudka na event było jedną z głównych atrakcji w auli Spadochronowej na SGH w Warszawie. Podczas tego eventu studenci przedstawiali swoim kolegom oraz koleżankom program międzynarodowej współpracy CEMS. Było mnóstwo zabawy oraz atrakcji z której goście mogli korzystać, w tym nasza gifbudka na imprezę. Podczas przerw między zajęciami studenci robili sobie niesamowite gify. Była to atrakcja na event, która została wykorzystana do konkursu. Każdy z uczestników musiał zrobić super gifa a później udostępnić go na fanpage’u CEMS Day. Każdy udostepniony gif zrobiony w naszej gifbudka do wynajęcia brał udział w konkursie w którym do decydowały ilości kliknięć LIKE. Super zabawa oraz świetna pamiątka dla wszystkich biorących udział w zabawie.

gifbudka na impreze warszawa
fotobudka na impreze warszawa

Fotobudka na imprezę Warszawa

Twórcy serialu “Za Marzenia” ukończyli zdjęcia do drugiego sezonu. Z tej okazji został z organizowany dla nich bankiet. Jest to okazja do wspomnień oraz wspólnej zabawy zamiast pracy. Z tego powodu, nasza fotobudka na imprezę uczestniczyła razem z nimi. Świetna atmosfera panująca na parkiecie oraz przy naszym stanowisku pozwoliła nam na uchwycenie świetnych wspólnych chwil. Fotobudka na event sprawdziła się idealnie na imprezie. Robiąc niesamowite zdjęcia wszyscy się świetnie bawili. Nawet rekwizytorzy świetnie się bawili zakładając nasze gadżety które są nieodłącznym elementem fotobudka do wynajęcia.  Nasza budka fotograficzna na imprezę działała całą noc co pozwoliło gościom na nieskończenie wiele zdjęć. Dzięki temu każdy z gości na pewno zrobił chociaż jedno zdjęcie. Budka fotograficzna na event dała twórcom serialu mnóstwo zabawy oraz pamiątki w formie zdjęć.

Fotobudka na imprezę Warszawa

Gorączka sobotniej nocy, tak w skrócie można opisać sobotni wieczór w którym uczestniczyły nasze dwie atrakcje na imprezę. Pierwsza fotobudka na imprezę robiła świetne zdjęcia w hotelu Chynów. Goście byli zachwyceni oraz świetnie się bawili. Nasze stanowisko fotobudka na event cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dzięki temu nasza fotobudka na wynajem zrobiła mnóstwo śmiesznych zdjęć. Dzięki bogatemu wyborowi gadżetów wszystkie zdjęcia były zabawne i śmieszne. Druga budka fotograficzna na imprezę pojawiła się na balu karnawałowym w Budy Józefowskie. Goście byli zachwyceni jakością zdjęć oraz obsługą. Każdy z uczestników wykonał wiele sesji zdjęciowych, dzięki niesamowicie wielkiemu wyborowi gadżetów które były przy stanowisku fotobudka na wynajem. Wszyscy goście dostawali wydruki upamiętniające bal, który będą mogli wspominać z uśmiechem na twarzy.

fotobudka na wynajem warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcje na imprezę. Bez atrakcji nie ma imprezy. Posiadamy w swojej ofercie mnóstwo atrakcji które będą idealnie pasować na każdą imprezę.

Zapraszamy także do naszej drugiej strony w której posiadamy takie atrakcje jak fotobudka na wynajem oczy gifbudka na imprezę:

Fotobudka na imprezę Warszawa