Wynajem atrakcji na event

Wynajem atrakcji na piknik w Nowym Tomyślu

W miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć na pikniku w Nowym Tomyślu dla jednej z największej firmy w dziedzinie elektromechaniki. Nasze atrakcje na wynajem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród gości. Dodatkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o kilka nowych urządzeń.

Gogle VR na wynajem

Stanowisko gogle VR na wynajem świetnie wkomponowało się na tym pikniku, biorąc pod uwagę branżę firmy. Mimo że kolejki do zwiedzenia wirtualnego świata były długie, to nikogo to nie odstraszało. Wynajem gogli VR cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród uczestników imprezy.

wynajem atrakcji
fotobudka na event

Fotobudka na wynajem

Nieodłącznym elementem każdej imprezy jest fotobudka na wynajem. Każdy z gości mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, przebierając się w najróżniejsze rekwizyty które zapewniamy. Wynajem fotobudki na imprezę była jedną z wielu atrakcji na wynajem oblegana przez gości.

Nagłośnienie na wynajem

Podczas tego pikniku, zrealizowaliśmy strefę relaksu. Każdy zmęczony wieloma atrakcjami które zapewniliśmy, mógł usiąść, odpocząć. Czysta jakość dźwięku które dają nasze nagłośnienie na wynajem zapewniło chwile spokoju przy oglądaniu na leżakach.

głośniki na wynajem
atrakcje na wynajem

Popcorn na wynajem

Kolejna nowa pozycja w naszej ofercie to maszyna do popcornu na wynajem. Na każdym pikniku nie może zabraknąć popcornu. Podczas korzystania z naszych atrakcji, można się zmęczyć i warto coś przekąsić. Popcorn na wynajem nie tylko dobrze się sprawdza podczas pikników ale również na innych imprezach.

Refleksomierz na wynajem

Refleksomierz na wynajem to doskonałe urządzenie sprawnościowe.  Idealne połączenie zabawy z rywalizacją. Można między sobą konkurować i sprawdzić swoje umiejętności szybkiego reagowania. Dobrze się sprawdza na imprezach plenerowych jak i w pomieszczeniu.

wynajem refleksomierza

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Atrakcje na wynajem które posiadamy, nadają się na każdą okazję.