Atrakcje eventowe na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

Podczas sobotniego popołudnia, nasz symulator rajdowy na wynajem miał okazję sprawdzać umiejętności kierowania samochodem rajdowym podczas pikniku w Kawęczynie. Wynajem symulatora rajdowego cieszył się ogromnym zainteresowaniem, biorąc pod uwagę mnóstwo atrakcji które można było tam spotkać. Mimo dużych kolejek, każdemu z gości udało się przejechać na naszym urządzeniu. Nawet pochmurna pogoda nie przeszkodziła aby wszyscy uczestnicy zabawy świetnie się bawili.

atrakcje na wynajem
symulator 5D do wynajęcia
atrakcje na piknik

Dodatkowo w naszej ofercie pojawił się symulator 5D na wynajem. Dzieci z wielką ciekawością siadali wygodnie na fotelu aby już za chwile przeżyć niesamowitą jazdę kolejką górską. Poczuć się jak w prawdziwym wesołym miasteczku. Zakładając gogle VR na wynajem uczestnicy zabawy czuli lekki niepokój, podekscytowanie oraz dobrą zabawę. Idealna zabawa dla małych jak i dużych dzieci, ale nie tylko, dorośli też ustawiali się w kolejce aby przeżyć przygodę którą zapewnia symulator 5D na wynajem.

Profesjonalny fotograf na wynajem

W niedzielę mieliśmy okazję robić zdjęcia podczas na stadionie Legii Warszawa. Wydarzenie które tam się odbywało to Wielki Mecz, TVN przeciwko WOŚP. Nasz profesjonalny fotograf na wynajem robił fotki z drukiem natychmiastowym. Uczestnicy którzy pojawili się na tej imprezie mieli okazję robić zdjęcia z gwiazdami show-biznesu. Wielki tłum na tym obiekcie przed meczem jak i w trakcie mogli stanąć przy ściance i pozować. Nasz fotograf na wynajem zachwycał dobrymi ujęciami gości z gwiazdami.

sesja zdjęciowa warszawa

Fotobudka na wynajem

Nasza fotobudka na wynajem zrobiła mnóstwo zdjęć w minionym tygodniu. W Warszawie na AWF fotobudka na wynajem robiła zdjęcia dla pracowników jednej z największej firmy wielobranżowej, m. in. telefonicznej. Kolejnego dnia fotobudka na event robiła fotki dla tej samej firmy w Krakowie. Do każdego wydruku dodawaliśmy folię magnetyczną aby uczestnicy zabawy mogli przyczepić fotografię np. na lodówce. Następna impreza na której mieliśmy zaszczyt robić zdjęcia miała miejsce w Marysinie na stadionie Syrenki. Wszyscy którzy zjawili się na “Potańcówce Marysińskiej” mogli zrobić fotobudkowe selfie. Przychodzili całe rodziny, dzieci i osoby starsze. Fotobudka Warszawa nie tylko pracuje w stolicy kraju, byliśmy w Bartoszycach na przepięknym weselu. Na którym goście weselni i para młoda robiła śmieszne fotki. Zostawiając jeden wydruk w księdze gości. Oczywiście wynajem fotobudki także pojawił się na 40-urodzinach. Uczestnicy celebrowali ten dzień razem z jubilatką. Robili masę śmiesznych zdjęć zostawiając życzenia i zdjęcie w foto książce.

fotobudka warszawa
fotobudka na wynajem
fotobudka na wesele

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Atrakcje na wynajem to świetne rozwiązanie dla Twojej imprezy.