Atrakcje na event świąteczny

atrakcje na wynajem
vr na wynajem
atrakcje na wynajem

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas pełen radości oraz imprez. Nasze atrakcje na wynajem idealnie będą pasować na taką imprezę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gogle VR na wynajem & Virtuix Omni na wynajem

Gogle VR na wynajem to jedna z tych atrakcji przy której ustawiają się duże kolejki. To coś więcej niż tylko wirtualna rzeczywistość. Dzięki wielu scenariuszom możemy przenieść się w dowolne miejsce oraz poczuć się jak bohater gry. Dodajmy do tego bieżnie Virtuix Omni na wynajem to doznania oraz uczucia towarzyszące nam są w 100% prawdziwe. Dzięki macie Virtuix Omni na wynajem możemy poruszać się, skakać, biegać, wykonywać różne ruchy które odzwierciedlają to w grze. Dodatkowym plusem naszej bieżni jest rywalizacja oraz kooperacja. Dzięki dwóm platformom Virtuix Omni na event, może grać między sobą. Co nadaje naszej atrakcji jeszcze większą grywalność. Wirtualna rzeczywistość jest na wyciągnięcie reki, wystarczy zarezerwować termin!

wirtualna rzeczywistość wynajem

Symulator Rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy VR na wynajem przenosi nas w prawdziwy świat wyścigów samochodowych. Nasze stanowisko VR na event które tu prezentujemy jest zbudowane na wzór kokpitu w samochodzie rajdowym. Kubełkowy fotel, kierownica najnowszej technologi oraz gogle VR na wynajem przenoszą nas w niesamowity świat wirtualny. Mnóstwo tras do wyboru oraz samochodów pozwala nam na nieograniczone możliwości. Od teraz każdy może spełnić marzenie przejechania się najszybszym samochodem, na najlepszych trasach dzięki nam. Symulator rajdowy VR to idealny pomysł na event który przeniesie nas w wirtualną rzeczywistość.

Symulator rajdowy na wynajem

Kolejna pozycja w naszej ofercie która idealnie sprawdzi się na imprezie świątecznej i nie tylko to symulator rajdowy na wynajem. Jaka jest różnica między symulator rajdowy VR na wynajem a tym? Kokpit symulatora rajdowego na event opiera się na trzech elektrycznych nogach które imitują każdy ruch w grze. Jest to jedna z tych atrakcji którą trzeba mieć na imprezie. Dodatkowo dzięki funkcji branding logo firmy może znaleźć się w grze na jednej z band startowych. Jest to świetna promocja oraz reklama. Symulator rajdowy pozwala na rywalizację między zawodnikami co daję jeszcze większą rywalizację. Każdy z gości może wsiąść i się sprawdzić na symulator rajdowy na event.

atrakcje na wynajem
atrakcje na wynajem

Fotobudka na wynajem

Po każdej imprezie warto mieć jakąś pamiątkę. A najlepszym sposobem na to jest fotobudka na wynajem. Jest to nieodłączny element każdej imprezy. Każdy z chęcią robi sobie fotki. Dzięki naszym rekwizytom, których mamy mnóstwo, każde zdjęcie wychodzi wyjątkowe i oryginalne. Fotobudka na event to najlepszy pomysł na event. Dzięki możliwości przyklejenia folii magnetycznej, nasz wydruk można przykleić np. na lodówkę. Przede wszystkim nasz fotobudka na imprezę to świetna zabawa, którą zapewniają nasi profesjonalni animatorzy. Czuwają nad jak najlepszym przebiegiem imprezy. Wynajem footbudki z naszej oferty to gwarancja świetnej zabawy. Nie czekaj, tylko rezerwuj ostatnie wolne terminy!!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych atrakcji. Magazyn atrakcji to najlepszy pomysł na imprezę. Idealne połączenie zabawy z technologią.