Magazyn Atrakcji

Atrakcje Świąteczne Wynajem – Fotobudka 360

Atrakcje Świąteczne Wynajem

Zbliża się koniec grudnia, gdzie nie spojrzymy lampki, choinki i atmosfera ferii świątecznych. W tym roku nawet zawitał do nas śnieg! Ale przejdźmy do sedna – szukasz ciekawego pomysłu na imprezę świąteczną? Zapoznaj się z naszą ofertą Atrakcje Świąteczne Wynajem!

   Zresztą nieważne czy to impreza firmowa, czy prywatne przyjęcie, nasze Atrakcje Fotograficzne Wynajem wszędzie świetnie się wpasują! Charakteryzuje nas duża elastyczność realizacji naszych usług Wynajmem Atrakcji Eventowych! Przekonajcie się sami!

Wynajem atrakcje świąteczne

Świąteczna Fotobudka Spinner 360 Wynajem!

Świąteczna impreza firmowa!

Atrakcja Fotobudka 360 to przede wszyskim zaręcone filmy 360, każdy gość wychodzie ze swoją cyfrową kopią GIF 360 Wynajem! Tu całość utrzymana w klimacie świąt. Piękna scenografia – Fotobudka 360 Wynajem przyozdobiona w choinki i ściankę ze świątecznym ledonem. Świąteczna Impreza i Spinner 360 to bezdyskusyjnie idealne połączenie!

Gdzie tak naprawdę kryję się fenomen fotobudka 360 Wynajem? Pomimo prostoty urządzenia Spinner 360 i jego niepozornego wyglądu, Fotobudka 360 na Event łączy możliwość promocji z rozrywką. Filmy GIF 360 na Event zostają obrandowane Twoim logo, bądź nakładką overlay , a łatwość w udostępnieniu sprawia, że prawiezawsze trafiają do sieci!

Atrakcje świąteczne

Tak więc, pozornie proste urządzenie, zamienia się w potężne narzędzie do promocji! I to nasza tajemnica!

 

 

Fotobudka Classic na Event Świąteczny! Atrakcje Świąteczne Wynajem

Klasyczna Atrakcja Fotobudka w świątecznym stylu! Fotobudka Classic Wynajem to jedna z najpopularniejszych atrakcji eventowych! Przyozdobiona w świąteczną ściankę, z koszem pełnym gadżetów – od rogów renifera, przez czapki i okulary elfów, aż po strój Mikołaja! Wspaniałe zdjęci od razu się drukują, a każdy z uczestników otrzymuje swoją kopię zdjęcia z FotoBudka Wynajem na Imprezę Świąteczną!

Każda kopia wydruku Fotobudka Wynajem zostaje obrandowana Twoim logo, bądź dowolną inną grafiką. Z Fotobudka Wynajem na Event masz gwarancje, że świąteczna impreza firmowa się uda, każda inna zresztą też!

 

Fotobudka 360

Świąteczna scenografia! Atrakcje Świąteczne Wynajem

Jak widzisz, nasze atrakcje są doskonale wpasowane w świąteczny klimat! Jeśli potrzebujesz świątecznej scenografii do upiększenia stanowisk z naszymi urządzeniami, daj Nam znać! Tron Mikołaja, Sanie, śnieżna kula – to wszystko i wiele więcej czeka właśnie na Ciebie! Jeśli masz własną wizję na realizacje świątecznej imprezy, razem coś wymyślimy – ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Atrakcje świąteczne

 

Exit mobile version