Magazyn Atrakcji

Atrakcje retro wynajem – Automaty retro

Nowe atrakcje w starym stylu! RETRO VINTAGE

    Stylowe imprezy i klimat minionych lat. Wszystkie przedmioty RETRO wracają do łask i są obecnie obiektem pożądania wielu osób. Dotyczy to również rynku wynajmu atrakcji. W końcu każdy chce, żeby jego impreza była wyjątkowa! Zapoznaj się z naszą ofertą atrakcje RETRO Wynajem. Znajdziesz tu między innymi wspaniałe i unikatowe już urządzenia FLIPPER na Impreze, Automaty ARCADE Wynajem i najróżniejsze konsole te stare, jak i trochę nowsze jak PLAYSTATION 1 czy XBOX na Wynajem! Atrakcje w stylu RETRO przyciągną każdego!

FLIPPER NA WYNAJEM

Atrakcje z duszą RETRO!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz atrakcji z „duszą” VINTAGE. Pożądane, kultowe konsole, mnóstwo gier, które stały się już ikoną POPKULTURY. Konsole RETRO WYNAJEM to setki gier, które znamy z reklam, z dzieciństwa, z kina i z każdego innego miejsca, które nawiązuje do tej formy rozrywki. PAC-MAC, TETRIS, MARIO, STREET FIGHTER to tylko niektóre gry RETRO z naszej listy tytułów. Sprawdź nasze konsole i przekonaj się sam, ile świetnej zabawy kryje się w świecie gier RETRO i automatów VINTAGE. Z pewnością wciągną cię bez końca!

 

Automaty RETRO Wynajem na Imprezę, Event!

Kwintesencja świata atrakcje w stylu RETRO! Prawdziwe automaty, które przez lata mogliśmy podziwiać w salonach gier na całym świecie teraz są dostępne na Twój Event. Automaty RETRO na Wynajem to wspaniała rozrywka dla dwóch osób. Kolaboracja czy rywalizacja – oferowana przez nas lista gry RETRO pozwoli na grać razem bądź przeciwko sobie. Niezapomniane emocje i poczucie, że te maszyny mają w sobie czar minionych lat, z pewnością zostaną z Tobą na długo po odejściu od atrakcji automat do gier RETRO na Wynajem!

 

PLAYSTATION 1 WYNAJEM

Konsole stare i nowe – czy to już konsole RETRO?

W ofercie posiadamy również konsole nieco nowsze – takie jak PLAYSTATION 1 i XBOX. Mimo ich wieku to już nowsza generacja konsol ale wciąż mają swój urok. Wiele gier zostało wyprodukowane jedynie na te platformy. A i te, które nie są na wyłączność, danych urządzeń, potrafią przyprawić o zachwyt (nie tylko wytrawnego Gamera!).  Mamy tu okazje obserwować rozwój gier i to jak daleko już jesteśmy od pierwszych tytułów, które towarzyszą nam od lat. Posiadamy Konsole na Wynajem wszystkich generacji od najstarszy konsol i automatów RETRO, przez te nieco nowsze jak PLAYSTATION 1 i XBOX, po najnowsze jak PS3 na Event, PS 4 Wynajem!

 

 

Exit mobile version