Magazyn Atrakcji

Blender Bike Wynajem

Blender Bike Wynajem

Blender Bike Wynajem

Blender Bike Wynajem

Blender Bike Wynajem to nietypowy rodzaj roweru stacjonarnego wyposażonego w urządzenie do blendowania. Łączy on korzyści związane z ćwiczeniami fizycznymi z możliwością przygotowywania smoothie lub innych napojów podczas pedałowania.

Typowy blender rowerowy składa się z roweru stacjonarnego z modyfikowanym przednim kołem, które jest połączone z mechanizmem blendera. Podczas pedałowania energia generowana przez Twoje pedałowanie jest przekazywana do blendera, który blenduje składniki w zamocowanym do roweru pojemniku.

 

Blender Bike Wynajem

Coctail Bike Wynajem

Blender bike Wynajem rowerowy często jest używany w centrach fitness, targach zdrowia lub wydarzeniach promocyjnych, aby zaangażować uczestników w aktywność fizyczną podczas przygotowywania zdrowych napojów. Oferuje interaktywny i zabawny sposób promowania aktywności fizycznej i zdrowej żywności.

Warto również wspomnieć, że atrakcja jest pro-ekologiczna.

Atrakcje na Piknik Wynajem

Profesjonalna obsługa i realizacji stref rozrywki

Blender Bike Wynajem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić troche aktywności swój event, a przy tym zachęcić gości do zdrowego stylu życia i jedzenia. Zachęcam do zapoznania się z nasza ofertą.

Atrakcje Eventowe do Wynajęcia Warszawa – działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia jak i całej Polski!

Sprawdź nasze atrakcje! KLIKNIJ TU!

Exit mobile version