Fotobudka na wynajem

W mijający weekend nasze atrakcje na wynajem uczestniczyły w wielu wydarzeniach. Dużo imprez firmowych oraz wesel sprawiło że nasza fotobudka na wynajem miała dużo pracy. Poza weselami, które jeszcze trwają. Mieliśmy okazję robić zdjęcia na wielu imprezach firmowych.

atrakcje na event

fotobudka na wynajem

Dożynki Prezydenckie 2018

Podczas dwóch dni, w sobotę i niedzielę dwie fotobudki uczestniczyły na dożynkach prezydenckich w Spale. Na miejscu można było zobaczyć ludowe stroje i pieśni mieszkańców każdego regionu polski oraz wieńce które przygotowali. Mnóstwo atrakcji oraz ludzi sprawiło że nasza fotobudka na wynajem i jedna i druga była oblegana cały czas. Fotobudka na piknik dodatkowo przyklejała folię magnetyczną do każdego zdjęcia, dzięki czemu można zdjęcia przyczepić na lodówkę. Dzięki naszym animatorom goście którzy robili fotki zawsze mieli świetne zdjęcia. Wynajem fotobudki do końca imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wynajem fotobudki

Fotobudka na wynajem gościła na imprezie polsko-amerykańskiej w Klubie Bankowca w Warszawie. Branding urządzenia świetnie się prezentował. Dzięki naszemu profesjonalnemu animatorowi każdy z gości odchodził zadowolony ze świetną pamiątką. Wszyscy uczestnicy imprezy z wielką ochotą robili sobię fotki. Nasza fotobudka Warszawa to świetne rozwiązanie na każdą imprezę.

Powoli sezon weselny się kończy, cieszymy się że do końca tego sezonu możemy uczestniczyć w tym cudownym dniu dla każdej młodej pary. Fotobudka na wesele zaprasza do zapisów na przyszły rok, mamy wolne terminy.

Zapraszamy do zapoznania się resztą atrakcji na wynajem które posiadamy w ofercie.