Fotobudka jest idealnym rozwiązaniem na każdą okazję. Nie ważne czy planujesz imieniny, urodziny, wesele, studniówkę czy inną uroczystość w gronie najbliższych. Fotobudka> to idealne rozwiązanie by wspomnienia z tego wyjątkowego dnia nigdy nie uleciały z Twojej pamięci. Obsługujemy imprezy na terenie takich miast jak Warszawa, Łódź.

Fotobudka Warszawa – Wesela Eventy Wynajem

symulator rajdowy - fotobudka wynajem

Personalizacja

To Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb.  Możecie wybierać w licznych układach graficznych, decydować o tym ile zdjęć umieścicie na jednym wydruku. Na każdym zdjęciu znajdą się imiona pary młodej oraz data.

symulator rajdowy - fotobudka wynajem

Księga gości

Znajdziecie u nas wyjątkową księgę gości gdzie każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię zdjęcia i umieścić pod nią pamiątkowy wpis. Jest to wspaniała pamiątka na lata którą nie raz będziecie wspominali.

symulator rajdowy - fotobudka wynajem

Fotobudka jako prezent

Fotobudka to także idealny pomysł na prezent! Spraw swoim bliskim niecodzienną niespodziankę i zamów FotoBudke na ich uroczystość. To właśnie zdjęcia stają się najtrwalszymi prezentami, które trzymamy w swoich albumach przez lata, co czyni je idealnym prezentem na każdą okazję.