Fotobudka 360 spinner Wynajem!

Fotobudka Spinner 360 Wynajem – platforma w kształcie kołą jest Twoją sceną, podczas gdy kamera nagrywa wszystko dookoła. Animator nagrwa wspaniałe filmy, które trafią na smartfony gości! I do Social Mediów!

Fotobudka 360 Spinner Wynajem - Jak to działa?

SPINNER 360 – inaczej nazywany fotobudka 360 lub fotobudka spiner – Jak to działa? W przeciwieństwie do zwykłej Fotobudka na Event, kamera nie stoi, a kręci się wokół Ciebie. Następnie film wysyłamy do komputera i prawie natychmiast trafia do Ciebie. Podczas gdy film się renderuje, komputer nakłada efekt BULLET TIME i SLOW AND HYPER MOTION! Gotowy film wysyłamy na urządenia mobilne Twoich gości (drogą mailową lub na numer telefonu), w związku z czym filmy łatwo trafiają do Social Mediów!
FOTOBUDKA SPINNER 360
FOTOBUDKA SPINNER 360

Możliwość pełnej personalizacji wynajętej Fotobudki Spinner 360!

Fotobudka 360 to nie tylko urządzenie ale i scenografia wokół. Ponieważ wszystko nas się kręci, scenografia Fotobudka 360 też musi być zakręcona! Balony, Scenografia Zielona, Kotary, Ścianka z Brandingiem, z pewnością znajdziesz coś dla Siebie. To czym otoczamy fotobudkę to, w pełni, Twoja decyzja. Ale z pewnością sprostamy Twojej wizji!.

Jesteśmy otwarci na realizacje dlatego, zaproponuj swój pomysł na stanowisko Fotobudka 360 Spinner Wynajem, a My zrealizujemy je na Twoim Evencie!

W razie potrzeby pomożemy Ci z projektem i stworzymy, bezsprzecznie, zaręconą strefę! Fotobudka składa się z platformy, kamery i świateł. Scenografia jest odzielną atrakcją!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Fotobudka Spiner 360 to wielozadaniowa maszyna. Ty dostajesz możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców, a goście niecodzienną pamiątkę! Materiał z eventu może być udostępniany i komentowany w Social Mediach, a co ważniejsze każdy z filmów obrandowany jest Twoim logiem.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż stanowisko dowolnie dostosujemy pod Ciebie. Może mieć charakter promocyjny bądź rozrywkowy!

Image by Vectonauta on Freepik
<a href="https://www.freepik.com/free-vector/social-media-icons-with-watercolor_13069170.htm#query=social%20media%20icons&position=36&from_view=keyword">Image by Vectonauta</a> on Freepik

Teraz już tylko – START i do zabawy!

FOTOBUDKA SPINNER 360

FOTOBUDKA SPINNER 360 NA EVENT!

Zajmujemy się kompleksową realizacją i wynajmem Fotobudka Spiner 360. Na miejscu potrzebny nam jest jedynie dostępu do prądu.

Materiał Fotobudka 360 na Wynajem wysyłamy drogą mailową, SMS bądź kodem QR.

Z pewnością atrakcja dostarczy dużo zabawy i niecodzienną pamiątkę, a każdy wychodzi zadowolony.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message