Magazyn Atrakcji

Fotobudka Spinner 360

FotoBudka Spinner 360 Wynajem na Event!

  Atrakcja Fotobudka 360 (inaczej Spinner 360 na Event bądź GifBudka 360) to niesamowite filmy na każdym Evencie! Urządzenie Spinner 360 Wynajem to platforma o średnicy 1m z ruchomą kamerą, dlatego Fotobudka 360 na Wynajem nagrywa do 5 osób jednocześnie. Następnie nagranie GIF 360 trafia do programu gdzie nakładamy logo, efekty SLOWMOTION i branding. Gotowy film Fotobudka Spinner 360 wysyłamy do gości Twojej imprezy.

Nasza Fotobudka 360 na Wynajem!

Naszą fotobudke 360 oparliśmy o telefon Iphone 14 pro dlatego wszystko jest jeszcze szybsze i dokładniejsze. Szeroka platforma mieści jeszcze więcej osób, a 3 obiektywy i kamera o rozdzielczości 48 px nagrywają Je w niespotykanej do tej pory jakości! Wysyłka filmów Gifbudka 360 na Wynajem, dzięki zmianie na Iphone 14 Pro, jest jeszcze szybsza i wygodniejsza. Gość Spinner 360 może wybrać forme dostarczenia filmu (mail, SMS, QR, DropBox, Whatsapp, AirDrop). Cały proces trwa jedynie 2 minuty!

Scenografia Gifbudka 360!

Razem z Gifbudka 360 na Event udoskonaliliśmy jej scenografię. Eleganckie, matowe słupki w kolorze czarnym odgradzają urządzenie Spinner 360 Wynajem od reszty gości dlatego nikt nie przerwie Twojego nagrania GIF 360! Ponadto każdy słupek posiada lampę ledową, która szczegółowo oświetli Gości atrakcji na Twoim Evencie! Całe urządzenie Fotobudka 360 prezentuje się jeszcze bardziej profesjonalnie, a strefa jest schludna i uporządkowana!

 

Niesamowite narzędzie promocji – Spinner 360 Wynajem na Event!

Z pewnością Fotobudka 360 na Event to niesamowita łatwość w promocji brandu. Nie dość, że można obrandować platformę Spinner 360 na Event, to mamy pełną możliwość kreacji gotowego filmu GIF 360. Nakładka Twojego Produktu bądź brandu wrenderowana w gotowe filmy. Przyjazne formy udostępniania sprawiają, że film Fitobudka 360 na Event od razu trafi na telefon Twoich gości. A format Instagramowy filmu sprawi, że  GIF 360 z łatwością powędruje dalej, do seci!

 

Przekonaj się sama jak to dobra zabawa. Fotobudka 360 Spinner Wynajem zakręcone filmy na Event!

Exit mobile version