Atrakcje na wynajem

Podczas ostatniego tygodnia mieliśmy ręce pełne roboty. Każda impreza daję nam więcej doświadczenia oraz przygody. Nadchodzą święta także w tym czasie mnóstwo imprez świątecznych.

Żyroskop na wynajem

Współpraca z firmą kartingową Pole Position owocuje wieloma udanymi imprezami w których jedną z atrakcji był żyroskop na wynajem. Jak już wiadomo, żyroskop na piknik stawia nas w obliczu dużego przeciążenia dochodzącego do 3G. Jest to niesamowita atrakcja na wynajem w której każdy może się sprawdzić. Tego dnia uczestnicy mimo wielkiego strachu w oczach testowali nasz żyroskop na piknik. Który później okazał się jedną z głównych atrakcji poza gokartami. Wielkie kolejki oraz dużo zabawy to nieodłączny element naszego urządzenia którym jest żyroskop na wynajem.

symulator dachowania
symulator samochodwy vr

Symulator rajdowy VR

Kolejną atrakcją tego samego wieczoru był symulator rajdowy VR na wynajem który zainteresował nie tylko miłośników motoryzacji oraz gier video. Symulator rajdowy VR na event zaciekawił również postronne osoby które były ciekawe świata wirtualnej rzeczywistości. Każda osoba która wsiadła na nasz symulator rajdowy VR na imprezę był zachwycony detalami w grze oraz usadowieniem w kokpicie imitującym prawdziwy kokpit rajdowy. Symulator samochodowy VR przyciągał wiele osób które czekały na swoją kolej aby sprawdzić się na prawdziwym gokarcie.

Fotobudka na wynajem | Gifbudka na wynajem

Fotobudka na wynajem oraz gifbudka na wynajem miała okazję obsługiwać gości podczas jednej z imprez świątecznych. Wiele zdjęć które zostały zrobione oraz wiele gifów pokazuje że nasze atrakcje na wynajem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Fotobudka na wynajem cieszyła się ogromnym uznaniem wśród gości tak samo jak i gifbudka na event. Te atrakcje na event to idealny pomysł na imprezę. Dodatkowo nasz animator prowadził gości przez całą sesję tak aby każdy mógł zdążyć na zdjęcie. Dzięki czemu każdy wychodził z uśmiechem na twarzy. Wynajem fotobudki to ciekawe urozmaicenie każdej imprezy świątecznej i nie tylko. Gifbudka na event to świetna alternatywa dla fotobudki która cieszy się na każdej imprezie niesamowitym zaciekawieniem z której każdy korzysta.

gifbudka na event
symulator vr na impreze

Symulator VR rajdowy na event

W naszej ofercie posiadamy najnowszy model symulator rajdowy VR rajdowy. Który mogli przetestować goście na imprezie świątecznej w jednym z warszawskich biur. Rywalizacja wśród pracowników przekładała się na mega zabawę. Oraz na małe upominki dla zwycięzców. Symulator rajdowy VR na event z naszej oferty to niesamowite przeżycie i doświadczenie. Wirtualna rzeczywistość którą Państwu prezentujemy jest w 100 % prawdziwa. Przekonali się o tym goście którzy mieli okazję przejechać się na naszym urządzeniu. Zapraszamy do korzystania z symulator rajdowy VR na wynajem.

Symulator rajdowy na wynajem

Podczas wielkiej imprezy w hotelu Narvil, w której motywem przewodnim imprezy były wyścigi samochodowe. Nasz symulator rajdowy na wynajem główną atrakcję. Wśród wielu symulatorów które były, nasz symulator rajdowy na event  najbardziej się wyróżniał. Wielkie kolejki które były przy naszym stanowisku pokazuję jak duże było zainteresowanie. Poza pobijaniem rekordów trasy uczestnicy chcieli sprawdzić co potrafi nasz symulator rajdowy na imprezę. Każda ruch w grze można było odczuć na sobie dzięki trzem elektrycznym nogom. Nasz symulator rajdowy to świetny pomysł na event która zapewni tłumy przy stanowisku.

W naszej ofercie posiadamy mnóstwo atrakcji które sprawdzą się na każdej imprezie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcje na wynajem!