Magazyn Atrakcji

Mega Gry Wynajem na Event

MEGA GRY WYNAJEM

MEGA GRY WYNAJEM

Mega Kapsle Wynajem

W dzisiejszych to gry na konsole bądź platformy Vr Wynajem zdominowały segment rozrywki. Są one nie tylko sposobem na relaks i zabawę, ale również nowoczesnym medium umożliwiającym eksplorację różnych światów. Wśród tej rozległej gamy gatunków i platform łatwo zapomnieć nam o kultowej grze, mianowicie chodzi tu o MEGA Kapsle. Gra ta byłą prawdziwym hitem lat 90, a spotkać ją mogliśmy niemalże na każdym podwórku. Sprawdź nasza ofertę MEGA Gry Wynajem.

Zasady Gry w Kapsle: Zasady gry mogą się różnić w zależności od wariantu gry, ale podstawowa mechanika jest bardzo prosta. Do gry wykorzystuje się metalowe kapsle pochodzące z zamkniętych butelek, na przykład od napojów gazowanych. Kapsle są  używane jako  żetony do gry, które pstrykamy za pomocą palców.

 

 

MEGA Jenga Wynajem

Giga Gry na Event

Nasze MEGA Gry Wynajem to przede wszystkim mnogość wariantów rozgrywki. Posiadamy następujące stoły z GIGA Grami:

  • MEGA Curling Wynajem: Gracze rywalizują o pozycję na planszy. Celem gry jest zbliżenie kapsla jak najbliżej wyznaczonego punktu. Uważaj bo każdy będzie próbował Ci przeszkodzić!
  • MEGA Kapsle: to najbardziej klasyczny wariant. Poruszamy nasze kapsle po specjalnie przygotowanym torze. Jednak to nie takie proste, każde miejsce, w którym zatrzyma się kapsel może być zdradzieckie ale o tym musisz dowiedzieć się już sam!
  • MEGA Labirynt: tutaj musimy przedostać się przez labirynt, jednak nie jest to takie proste, gdyż gonią nas inni uczestnicy tej MEGA Gry Wynajem. GIGA Labirynt jest też pełen niespodzianek i ślepych zaułków.

Atrakcje na Event - Mega Gry

Profesjonalna obsługa i realizacji strefy – GIGA Gry Wynajem

Podsumowując, gra w  GIGA Kapsle to tradycyjna i popularna forma rozrywki, która przetrwała przez wiele pokoleń. Choć może nie mieć takiej dominującej pozycji jak niegdyś, wciąż pozostaje satysfakcjonujący źródłem rozrywki. Jest to gra międzypokoleniowa dla starszych jak i młodszych!

 

Dużym atutem naszych stołów do gry jest możliwość brandowania na wiele sposobów ale o tym dowiesz się pisząc do nas!

Atrakcje Eventowe do Wynajęcia Warszawa – działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia jak i całej Polski!

Sprawdź nasze atrakcje! KLIKNIJ TU!

MEGA GRY WYNAJEM
Exit mobile version