Mobilny Serwis Narciarski na Event!

Coś dla fanów zimowych szaleńśtw, z pewnością jest ich wielu! Warto wieć zadbać o sprzęt, żeby był w nienagannej kondycji, a zjazdy były prawie bezwysiłkowe! Mobilny Serwis Narciarski

Serwis Ski/Snow na Event!

Wynajmij mobilne stanowisko serwisujące narty i deski snowboardowe Twoich gości. Namiot, stoły, części, myjka i profesjonalne narzędzia, to wszystko to nasz Mobilny SerwisSki na wynajem!

Podczas imprezy jesrteśmy w stanie przeprowadzić małe naprawy i przygotować sprzęt na rozpoczęcie sezonu, czy zakonserwować go na sezon letni. Prawie wszystkie małe prace wykonywne są na miejscu, a w przypadku dużych napraw, diagnozujemy problem i zapraszamy do wizyty w zaprzyjaźnonym serwisie stacjonarnm Dr. Bike!

SERWIS SKI/SNOW WYNAJEM
MOBILNY SERWIS NARCIARSKI

Serwis Narciarski na Event!

Mobilny serwisNarciarski to przede wszystkim ludzie, którzy robią to z pasji!

Nasi serwisanci na codzień pracują w serisach w całej Polsce, a ponad to są zapalonymi riderami. W związku z tym, dyscyplicny takie jak SPLIT i SKI TOURING są dla nich codzinnością, a zaawansowany sprzęt, nie mają przed nimi tajemnic. Dlatego, z łatwością, zdiagnozują i z pewnością rozwiążą probelmy napotkane w Waszych nartach i deskach. Dodatkowo nasi serwisanci to źródło nieskończonej wiedzy na temat rowerów, nart i desek, szukasz części, czy zastanawisz się nad kupnem nowego setu? Śmiało, pytaj, a my na pewno Ci pomożemy!

Bez wątpienia serwisanci zadbają o to, by na zkończenie dnia, każdy był gotów udać się w góy!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Poza profesjonalnym serwisem i pakietem zawodowych narzędzi , Mobilny Serwis Narciarski na Event to, przede wszystkim, duże stoisko. Z pewnością, daje to duże możliwości kreacji przestrzeni. Razem stworzymy strefę, która bez wątpienia przyciągnie uwagę, a klienci nie zapomną, kto stoi za realizacją Mobilny Serwis SKI Wynajem.  Branding namiotów, scianek, rollupy i wiele więcej. Ponieważ możliwości jest mnóstwo, na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Image by Vectonauta on Freepik
<a href="https://www.freepik.com/free-vector/social-media-icons-with-watercolor_13069170.htm#query=social%20media%20icons&position=36&from_view=keyword">Image by Vectonauta</a> on Freepik

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SERWIS SKI WYNAJEM

MOBILNY SERWIS NARCIARSKI WYNAJEM!

Reasumując, Mobilny Serwis Narciarski to wspaniała atrakcja, którą docenią Twoi goście. Każdy może naprawić swój sprzęt, zalać braki ślizgu czy naostrzyć krawędź!

Przygotuj swoich gości na zimowe szaleństwo i wypraw ich w góry z pewnym i przygotowanym sprzętem!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message