Mobilny Serwis Rowerowy na Event!

Szukasz ciekawej atrakcji dla swoich gosci, która da im coś na dłużej? Mobilny Serwis Rowerowy Wynajem – wykfalifikowani serwisanci, którzy, bez wątpienia, naprawią rowery ucestników Twojej imprezy!

Serwis Rowerowy na Event!

Wynajmij mobilne stanowisko serwisujące rowery Twoich gości. Namiot, stoły, części, myjka ciśnieniowa, wieszaki na rowery i profesjonalne narzędzia, to wszystko to nasz Mobilny Serwis Rowerowy na wynajem!

Podczas imprezy jesrteśmy w stanie przeprowadzić małe naprawy i eliminacje codzinnych usterek (regulacja sterów, regulacja luzów, łatanie i wymiana dędki, mycie, smarowanie napedu, regulacja przerzutek i hamulcy, centrowanie kół, kasowanie luzu i wymiana łańcucha). Prawie wszystkie małe prace wykonywne są na miejscu, a w przypadku dużych napraw, diagnozujemy problem i zapraszamy do wizyty w zaprzyjaźnonym serwisie stacjonarnm Dr. Bike!

MOBILNY SERWIS ROEWEROWY
SERWIS ROWERY NA EVENT

Serwis Rowerowy na Event!

Mobilny serwis rowerowy to przede wszystkim ludzie, którzy robią to z pasji!

Nasi serwisanci na codzień pracują w serisach rowerowych w całej Polsce, a ponad to są zapalonymi riderami. W związku z tym, że kolarstwo jest dla nich codzinnością, bardziej zaawansowane rowery, jak np. GRAVEL, MTB czy ENDURO, nie mają przed nimi tajemnic. Dlatego, z łatwością, zdiagnozują i z pewnością rozwiążą probelmy napotkane w Waszych maszynach. Dodatkowo nasi serwisanci to źródło nieskończonej wiedzy na temat rowerów, szukasz części, czy zastanawisz się nad kupnem nowego roweru? Śmiało, pytaj, a my na pewno Ci pomożemy!

Bez wątpienia serwisanci zadbają o to, by na zkończenie dnia, każdy wyjechał z imprezy uśmiechnięty!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Poza profesjonalnym serwisem i pakietem zawodowych narzędzi kolarskich, Mobilny Serwis Rowerowy na Event to, przede wszystkim, duże stoisko. Z pewnością, daje to duże możliwości kreacji przestrzeni. Razem stworzymy strefę, która bez wątpienia przyciągnie uwagę, a klienci nie zapomną, kto stoi za realizacją Mobilny Serwis Rowerowy Wynajem.  Branding namiotów, scianek, rollupy i wiele więcej. Ponieważ możliwości jest mnóstwo, na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Image by Vectonauta on Freepik
<a href="https://www.freepik.com/free-vector/social-media-icons-with-watercolor_13069170.htm#query=social%20media%20icons&position=36&from_view=keyword">Image by Vectonauta</a> on Freepik

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SERWIS ROWEROWY NA IMPREZE

MOBILNY SERWIS ROWEROWY WYNAJEM!

Reasumując, Mobilny Serwis Rowerowy to wspaniała atrakcja, którą docenią Twoi goście. Każdy może naprawić swój rower, bądź poroadzić się doświadczonych serwisantów!

Godny uwagi jest fakt, że razem dbamy o środowisko, ponieważ umożliwiam ludzią wygodne poruszanie się za pomocą jednośladu!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message