Magazyn Atrakcji

REALIZACJE FOTOBUDKA

Atrakcje Fotobudka na Wynajem!

   Czemu my? Przed wszyskim warto wspomnieć, że od początyku działalności towarzyszyła nam Fotobudka na Event. Pierwsze lata naszego działania skupiliśmy wokół atrakcji FOTO. Poza zwykłymi Fotobudka na Wynajem posiadamy liczne, jeszcze bardziej złożone atrakcje Fotograficzne. Między innymi Fotobudka Spiner 360 i Fotobudka 3D. Z uwagi na duży staż z tymi atrakcjami, jesteśmy w stanie przygotować i wpasować atrakcje w każdą tematyke i scenerie. W związku z tym nie musisz się martwić, że coś się nie  uda. Bez wątpienia zaradzimy wszystkim kwestia technicznym, logistycznym i animatorskim. Warto tu dodać, że wszystkie nasze atrakcje, działają pod okiem doświadczonych animatorów i techników! W dalszej części artykułu, przybliżę niektóre nasze atrakcje Foto, takie jak Fotobudka 360, Instabudka i Fotobudka 3D.

FOTOBUDKA SPINNER 360

FOTOBUDKA SPINNER 360

Fotobudka 360 Wynajem!

Atrakcja Fotobudka 360 to przede wszyskim zaręcona zabawa i niepowtarzalne pamiątkowe filmy. Samo urządzenie Spiner 360 na Event jest schludne i eganckie, a całe stanowisko Fotobudka BulletTime nie zajmuje dużo miejsca. Spiner 360 można realizować na iprezach plenerowych i wewnatrz.

Gdzie tak naprawdę kryję się fenomen fotobudki 360? Pomimo prostoty urządzenia Spinner 360 i jego niepozornego wyglądu, sekret kryje się w oprogramowaniu. Film nagrany małą, ale zaawansowaną kamerą trafia do komputera, gdzie zamienia się w GIF 360 z nałożonymi efektami i Twoim brandingiem. Gotowe zdjęcie trafi na mila, bądź telefon Twoich gości, skąd bardzo łatwo udostępnić je dalej w social mediach.

Tak więc pozornie proste urządzenie zamienia się w potężne narzędzie do promocji! To cały sekret.

 

FOTOBUDKA 3D WYNAJEM

Fotobudka 3D na Event!

Prawie każdy oglądał Matrix i kojarzy słynną scenę BulletTime. Spraw, że Twoi goście poczują się jak bohaterewie znanego filmu, podaczas gdy 12 aparatów uchwyci ich z wielu perspektyw. Film Fotobudka Freeze następnie zmieniamy w interaktywe zdjęcie w formacie GIF, w której Ty jesteś w miejscu, ale świat i Twoje otoczenie nie! Niesamowita i niecodzienna pamiątka, którą ma ochotę się udostępnić. Każdy film Fotobudka 3D będzie oznaczony logiem Twojego filmu, bądź produktu! Łączymy łatwość w promocji ze świetną zabawą uczestników Twojej imprezy!

 

 

INSTABudka na Impreze!

INSTABUDKA WYNAJEM

Kolejna atrakcja Foto, mianowicie INSTAbudka na Event, daję nam znowu możliwość dotarcia do ogromnego grona odbiorców. Wymyśl swój  #HASHTAG, reszta dzije się z pomocą Twoich gośći. Każdy robi zdjęcie dodaje je na Instagram i oznacza Twój autorski tag. Następnie INSTABudka Wynajem drukuje każdemu jego zdjęcie. Tak więc Twoja impreza trafi do Social Mediów, a każdy gość wychodzi ze swoją własną, fizyczną kopią. Atrakcja jest w pełni bezobsługowa, a drukowane zdjęcia najwyższej jakości!

 

Przekonaj się sam co potrafią nasze atrakcje FOTO!

 

 

Exit mobile version