Symulator rajdowy – Wynajem atrakcji na event

 

Poszukujesz atrakcji na targi która przyciągnie tłumy do Twojego stanowiska? Potrzebujesz urozmaicenia swojej imprezy firmowej? A może chcesz wprowadzić trochę rywalizacji w twoim zespole? Dobrze trafiłeś! Symulator rajdowy jest idealnym pomysłem na każde wydarzenie. Gwarantujemy że nikt nie przejdzie obok niego samodzielnie.

Symulator rajdowy wynajem

Symulator Rajdowy

 

Nasz symulator rajdowy to jedno z najbardziej zawansowanych technologicznie urządzeń w naszym kraju. Po dokonanych przez Nas modyfikacjach urządzenie obsługuje wszystkie najnowsze gry jak Dirt Rally oraz Assetto Corsa. Dzięki najwyższej jakości wyposażeniu nasz symulator obsługuje system VR. Gwarantujemy najbardziej realistyczne doznania!

Branding urządzenia

 

Podczas realizacji dostosujemy symulator samochodowy do twojej firmy. Umieścimy logo firmy na urządzeniu oraz umieścimy je w grze. Dodatkowo zapewniamy branding samochodu którego będziemy używać, chcesz aby był to BMW M3? Opel Corsa? A może inny którego potrzebujesz? Nie ma problemu, dostosujemy wszystko co potrzeba

Symulator rajdowy wynajem

Wynajem atrakcji na event 

 

Jeżeli chcesz wynająć nasz symulator rajdowy to zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wiele innych atrakcji takich jak  fotobudka oraz gifbudka. Zapraszamy event managerów do nawiązania dłuższej współpracy, oferujemy profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.