Wirtualna rzeczywistość na event na wyciągnięcie ręki

W naszej ofercie posiadamy technologię VR na wynajem czyli wirtualna rzeczywistość na event dzięki której przenosimy się w świat komputerowej technologii. Jest to niezwykła podróż która pochłonie każdego. Zakładając gogle VR na wynajem stajemy się prawdziwymi bohaterami gier komputerowych.

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy VR na wynajem to doskonała atrakcja w której każdy może zostać kierowcą wyścigowym. Profesjonalne stanowisko które świetnie odwzorowuje kokpit samochodu plus gogle VR na wynajem stwarza niesamowite emocje. Kubełkowy fotel, zaawansowana kierownica wraz z pedałami oraz gogle VR na event wprowadzają nas w świat który nigdy wcześniej nie był nam dostępny. Czyli wirtualna rzeczywistość. Duży wybór samochodów oraz tras pozwala nam na wielogodzinne zmagania rajdowe prowadzone przez gości na imprezie. Symulator rajdowy VR na event to niesamowita przygoda która pochłonie każdego z uczestników na każdym wydarzeniu. Jest to atrakcja na wynajem która może służyć też jako urządzenie marketingowe na targach, które przyciągnie wielu interesantów.

vr na wynajem
symulator lotu vr

Symulator lotu VR na event

Symulator lotu VR na wynajem to urządzenie w którym można poczuć się jak prawdziwy pilot samolotu lub odrzutowca. Podczas przelotów na wakacje kto nie był ciekawy jak wygląda praca pilota? Dzięki symulator lotu VR na imprezę mamy okazję odpowiedzieć sobie na to pytanie oraz sprawdzić jak to wygląda od strony pilota. Jest to ciekawa atrakcja na event która przyciągnie wielu gości. Niesamowita przygoda która przenosi nas w niesamowity świat podniebnym lotów. Wirtualna rzeczywistość którą Państwu prezentujemy jest jak najbardziej prawdziwa.

Virtuix Omni VR na wynajem

Virtuix Omni VR na event to absolutny hit wirtualnej rzeczywistości. Jest to mata po której gracz porusza się w każdym kierunku, co przekłada się na ruchy w grze. Niesamowite przeżycia które zapewnia mata VR na wynajem pozostaną w głowach na długi czas. Wielu ludzi błądziło myślami aby stać się bohaterem ich ulubionej gry. Virtuix Omni VR na wynajem pozwala spełnić to marzenie. Jest to bezpieczne urządzenie które zostaje przypinane do pasa i blokowane tak aby bohater stojący na mata VR na wynajem nie wypadł. Każdy ruch zrobiony na tej macie jest przekładany na ruch w grze co daje świetny efekt. Virtuix Omni na targi przyciągnie tłumy na wasze stanowisko. Jest to świetna atrakcja na wynajem która może służyć jako element marketingowy.

wirtualna rzeczywistość wynajem

Stanowisko gogle VR na wynajem

Stanowisko gogle VR na wynajem wprowadza nas do wirtualnej rzeczywistości w której zwiedzamy niesamowity świat komputerowej technologii. Dzięki bogatej liście gier mamy możliwość grać w super gry zaczynając od muzycznych, kończąc na strzelankach. Gogle VR na event pozwala nam na np. przejechanie kolejką górską bez wyjeżdżania do wesołego miasteczka. Efekt jest podobny. Przy każdym stanowisku gogle VR na event czuwa opiekun który pilnuje nad przebiegiem całej sesji. Jest to atrakcja na imprezę która wchodzi na wyższy poziom zabawy interaktywnej co daje dużo zabawy. Gogle VR na wynajem mogą służyć też jako atrakcja na targi, przyciągając liczne tłumy na stoisko. Super zabawa oraz doświadczenie do którego chce się wrócić.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą. W której nasze atrakcje na wynajem świetnie sprawdzą się na każdą imprezę. Napisz i zarezerwuj już teraz!