Atrakcje do wynajęcia na imprezę

Jesteśmy firmą która kompleksowo wynajmuje atrakcje event, targi, piknik lub imprezę. W swojej ofercie posiadamy wiele świetnych urządzeń, które swoją innowacyjnością zaskoczą każdego gościa wydarzenia. Atrakcje na wynajem z naszej oferty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich przybyłym na imprezę. Jest to świetna zabawa oraz zdrowa rywalizacja ze swoimi przyjaciółmi lub innymi gośćmi przybyłymi na event. W swojej ofercie posiadamy takie atrakcje jak: Gogle VR na wynajem, Symulator rajdowy na event, oraz NOWOŚĆ! FOTOBUDKA 3D na imprezę.

Fotobudka 3D na event

Fotobudka 3D na wynajem to nasza najnowsza atrakcja która wprowadza nas w nowy wymiar tworzenia animacji. Stojąc w wyznaczonym  przez animatora miejscu, pozujemy do kilkunastu aparatów. Które po złączeniu wszystkich obrazów tworzy niesamowitą animację w formacie GIF, robiąc wrażenie trójwymiaru. Najlepiej, działanie fotobudka bullet time obrazuje kadr z filmu Matrix w którym głownym bohater unika kul wystrzelonych w jego stronę. W tej scenie także została wykorzystana technika, która teraz jest dostępna w fotobudka 3D do wynajęcia. Dodatkowo, jest możliwość wydrukowania wydrukowania, wybranego kadru z gifa w naszej niezawodnej drukarce termosublimacyjnej. Fotobudka freeze time na imprezę daje możliwość dzielenia się animacją na portalach społecznościowych, dzięki wysyłce gifa na e-mail lub SMS. Oraz natychmiastowemu wydrukowi, co pozwala na zachowanie w formie zdjęcia świetną zabawę.

animacje 3D na imprezę
atrakcje na wynajem na imprezę

Symulator Rajdowy na imprezę

W swojej ofercie posiadamy świetne urządzenia jakimi są symulator rajdowy na wynajem oraz symulator rajdowy F1 VR na event. W obu przypadkach wsiadamy w najszybsze pojazdy o dużej mocy. Stajemy się częścią wyścigu w którym musimy pokonać trasę w jak najkrótszym czasie.
Pierwszy symulator rajdowy 4DOF na targi to świetna atrakcje do wynajęcia w której czujemy każdy ruch wykonywany podczas jazdy w grze. Symulator rajdowy na event oparty jest na trzech nogach które odpowiadają za ruchy platformy symulując każde zdarzenie które zostało wykonane przez nas w czasie gry. Super zabawa oraz niesamowite przeżycie które daje nam symulator rajdowy na imprezę gwarantuje udany event.
Symulator rajdowy F1 VR na wynajem pozwala nam się poczuć jak prawdziwy kierowca zasiadający bolid formuły 1. Gogle VR do wynajęcia wprowadzają nas w świat wirtualnej rzeczywistości. Symulator rajdowy F1 VR na imprezę zbudowany jest w oparciu o prawdziwy bolid, dzięki kubełkowemu fotelowi oraz profesjonalnej kierownicy wraz pedałami. Jest to świetna zabawa w której każdy może uczestniczyć. W symulator rajdowy VR na event można także rywalizować między sobą i sprawdzić swoje umiejętności jazdy na trasie pełnej zakrętów.

Wirtualna rzeczywistość VR na wynajem

Wirtualna rzeczywistość wchodzi na wyższy poziom zaawansowania technologicznego. Gogle VR na wynajem pozwala nam wejść w świat który zawsze był dostępny za ekranami telewizora lub monitora. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo gier, gdzie zakładając nasze gogle VR na event stajemy się bohaterem swojej ulubionej gry. Nasze stanowisko gogle VR na imprezę pozwala nam wejść do wirtualnego wesołego miasteczka w którym, mamy możliwość przejechania się kolejką górską. Wrażenia oraz odczucia są jak najbardziej prawdziwe.
Kolejna atrakcja na imprezę związana z gogle VR do wynajęcia jest Virtuix Omni na event w których możemy za pomocą własnych sił, prowadzić bohatera przez wirtualny świat. Świetna zabawa oraz niesamowite emocje, które towarzyszą nam podczas gry gwarantują udaną imprezę. Każdy krok wykonany na macie Virtuix Omni na imprezę jest odwzorowany w grze. To my decydujemy gdzie idziemy i jak daleko, za pomocą własnych nóg oraz rąk. Virtuix Omni na tragi cieszy się zawsze dużym zainteresowanie wśród gości.

atrakcje na event do wynajecia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pozostałe atrakcje do wynajęcia. W której znajdziecie wiele więcej ciekawych urządzeń, które gwarantują świetną zabawę. Symulator lotu na wynajem, fotobudka do wynajęcia oraz wiele więcej.
Zapraszamy również na stronę www.thebestbudka.com.pl