Symulator do wynajęcia na event

W swojej ofercie posiadamy kilka ciekawych urządzeń typu symulator na wynajem na imprezę, event, targi, szkolenie. Są to świetne symulatory które sprawdzają się na każdym wydarzeniu. Symulatory do wynajęcia cechują się niezawodnym systemem, który pozwala na długie godziny pracy. Dlatego idealnie nadają się zarówno na pikniki oraz festyny jak i na wieczorne imprezy. Każdy symulator na event od nas gwarantuje zabawę do samego końca.

Symulator rajdowy na wynajem na event

Symulator rajdowy do wynajęcia na każdą imprezę to doskonały pomysł. Który zapewni rozrywkę przez cały okres trwania eventu. Jest to urządzenie które zachwyci nie tylko miłośników motoryzacji. Dzięki swojej innowacyjności, symulator rajdowy do wynajęcia cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas każdej imprezy. Posiadamy dwa takie urządzenia które pozwolą na większą przepustowość podczas trwającego eventu. Symulator rajdowy na wynajem na targi to okazja aby zainteresować gości swoim stanowiskiem, możemy obrandować w logo/grafikę klienta oraz wyświetlić logo w grze wyścigowej. Polecamy symulator do wynajęcia na każdą imprezę.

symulator rajdowy na targi, konferencje
symulator rajdowy vr na targi, expo, piknik

Symulator rajdowy VR na event

Symulator rajdowy VR na wynajem to bardzo ciekawa atrakcja do wynajęcia która cieszy się dużym zainteresowanie ze względu na technologię wirtualnej rzeczywistości. Dzięki tej technologii symulator rajdowy VR do wynajęcia na event staje się zaawansowanym symulatorem, w którym kierowca siadający na tym urządzeniu staje się prawdziwym kierowcom rajdowym. Emocje oraz przeżycia które nam towarzyszą podczas sesji w goglach VR są jak najbardziej prawdziwe. Gogle VR na wynajem na event to świetna zabawa, która zainteresuje każdego gościa podczas wydarzenia takiego jak targi, event, impreza firmowa. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia jest już dość popularną technologią, która jest bardzo ciekawa.

Symulator lotu VR do wynajęcia

Kolejna ciekawa atrakcja przy której kolejki są długie a wrażenia niesamowite, jest to symulator lotu VR na wynajem. Który bazuje na wirtualnej rzeczywistości. Sprawdź i przekonaj się jak wygląda oraz jak się steruje statkami powietrznymi. Symulator lotu VR do wynajęcia na imprezę miał okazję już wielokrotnie uczestniczyć na pikniku oraz imprezach firmowych, a których cieszył się ogromną popularnością. Każdy kto spróbował swoich sił na naszym urządzeniu był pełen zachwytu i niedowierzania że wszystko jest tak realne. Wirtualna rzeczywistość na wynajem na event wprowadza nas do kokpitu prawdziwego samolotu, którym my jesteśmy pilotem. Wynajem symulator lotu VR na piknik, festyn to ciekawa atrakcja na wynajem.

symulator lotu vr na targi, piknik, festyn
symulator motoru vr na targi, piknik, festyn

Symulator motoru VR do wynajęcia na event

Kolejna pozycja z kategorii symulator do wynajęcie to nasz nowy nabytek – symulator motocykla VR na wynajem na imprezę. Już teraz możecie sprawdzić swoich sił na motorze w najbezpieczniejszy sposób. Symulator motocykla VR do wynajęcie na event pozwala nam na niesamowite doznania dzięki goglom wirtualne rzeczywistości, które przeniosą nas do wirtualnego świata. Ponadto siadamy na prawdziwym motorze, który w połączeniu z goglami VR stwarza że emocje, uczucia oraz wszystko wokół nas jest jak najbardziej prawdziwe. Wynajem symulator motocykla VR na piknik, festyn to doskonała okazja dla wszystkich uczestników na sprawdzenie swoich możliwości na motorze. Jest to atrakcja na imprezę do wynajęcia która zainteresuje nie tylko fanów motorów ale także osoby które nigdy nie miały z tym kontaktu. Symulator motoru VR do wynajęcia to doskonała atrakcja na każdą imprezę.

Bieżnia Virtuix Omni do wynajęcia na targi

Bieżnia Virtuix Omnia na wynajem na event to świetna rozrywka na najwyższym poziomie. Jest to inaczej mówiąc symulator gracza VR do wynajęcia. Na platformie Virtuix Omni na targi wcielamy się w główną postać w grze komputerowej. Gogle VR do wynajęcia na imprezę wprowadzają Cię do wirtualnego świata, w którym ruchami ciała kontrolujesz ruchy w grze. Jest to ciekawe doświadczenie, które do tej pory było marzeniem każdego gracza, dzięki nam każdy ma okazję stać się bohaterem gry komputerowej. Bieżnia Virtuix Omni VR na wynajem na piknik, festyn w swojej ofercie posiada mnóstwo gier typu strzelanki oraz horror. Świetna zabawa, którą warto spróbować!

bieżnia vr na wynajem na event
wynajem gogle vr na targi, konferencje

Gogle VR do wynajęcia na event

Gogle VR na wynajem na targi to technologia która zabiera nas do wirtualnego świata. Wszystkie zmysły przenoszą do razem z nami do tego niezwykłego miejsca. Mamy do dyspozycji najlepsze gogle VR na wynajem dostępne na rynki, dzięki temu jakość obrazu jest niesamowita. Jest to doskonała atrakcja na wynajem na każde wydarzenie, od komunii po targi oraz konferencje. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to niezwykła okazja na poznanie świata nie wyjeżdżając za granicę i nie wydając majątku oraz pogrania w niezwykłe gry nowej generacji. Gogle VR to także niesamowity symulator roller coaster VR do wynajęcia, w którym odczucia są tak samo prawdziwe jak przejażdżka na prawdziwej kolejce górskiej. Wynajem gogli VR to doskonała okazja aby urozmaicić każe wydarzenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pozostałe atrakcje na wynajem na event, imprezę, piknik, festyn, urodziny, komunię, targi, konferencje oraz innych wydarzeń na których chcecie urozmaicić o wspaniałe urządzenia. Zapraszamy także do sprawdzenia naszego fun page’u na FB: Magazyn-Atrakcji