Atrakcje na wynajem na imprezę

Wynajem atrakcji na event imprezę to bardzo ważny element aby zapewnić gościom rozrywkę na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksowym wynajmem atrakcji na imprezę event piknik. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo urządzeń które zainteresują grupę w każdym przedziale wiekowym. Są to między innymi  symulatory VR, symulator rajdowy, żyroskop wynajem, atrakcje fotograficzne oraz sporo innych. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, zapraszam do krótkiej lektury dotyczącej atrakcji na imprezach.

żyroskop wynajem Warszawa

Żyroskop wynajem

Żyroskop na wynajem na piknik, festyn to okazja na sprawdzenie swojej wytrzymałości na urządzeniu generującym przeciążenia aż do 3G. W swojej ofercie posiadamy żyroskop inaczej mówiąc symulator przeciążeń. Dzięki temu, urządzenie to, można traktować jako karuzela dla dużych i małych. W przypadku wytrwalszych zawodników, nasz wykwalifikowany animator rozkręci urządzenie do 3G. Jest to bardzo bezpieczny sprzęt, który nie powoduje choroby lokomocyjnej. Żyroskop na wynajem na piknik, festyn, urodziny, imprezę firmową to zdecydowanie najlepszy pomysł na zaskoczenie gości. 

Fotobudka na wynajem

Fotobudka do wynajęcia na imprezę zapewnia mnóstwo zabawy oraz wiele emocji.  Jest to niezawodne urządzenie które pracuje w warunkach zewnętrznych oraz wewnętrznych, dzięki czemu nasza fotobudka na wynajem na piknik, festyn to idealne rozwiązanie. Pełen kosz gadżetów zapewnia oryginalne oraz niepowtarzalne zdjęcia które będą pamiątką na długi czas. Zdjęcia które wykonuje nasza fotobudka na wynajem na event są najwyższej jakości oraz drukują się w ciągu kilku sekund. Wynajem fotobudki na targi to okazja na świetną reklamę. Wykonujemy branding urządzenia, z grafiką/logotypem klienta.

wynajem fotobudki na targi, konferencje, szkolenie
budka z gifami na wynajem

Gifbudka wynajem na event

 Gifbudka na wynajem to kolejne ciekawe urządzenie jakie posiadamy. Teraz  możecie pokazać jak się bawicie w formie GIFa i pochwalić się znajomym na portalach społecznościowych. Wynajem gifbudki na event, imprezę, piknik, urodziny, festyn, szkolenie to świetna okazja do wspólnej zabawy przed kamerą. Urządzenie gifbudka do wynajęcia to także świetna forma reklamy, która idealnie będzie pasowała na różne konferencje, targi, expo. Gifbudka na wynajem posiada także funkcję druku natychmiastowego. Jest to fantastyczna alternatywa dla standardowej fotobudki.

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Wirtualna rzeczywistość wraz z goglami VR to najnowsza technologia która zapewnia masę rozrywki evencie. Wirtualna rzeczywistość posiada bardzo wiele możliwości tematycznych. 

W swojej ofercie posiadamy:

-Symulator rajdowy VR
-Symulator lotu VR
-Bieżnia Virtuix Omni
-Stanowiska VR
-Gry zrecznościowe VR

 

symulator rajdowy vr na wynajem na event
hash tag budka na wynajem

InstaBudka InstaBox

InstaBudka InstaBox wynajem na imprezę event. W swojej ofercie posiadamy instagram budke. Podczas imprezy wszystkie zdjęcia które zostały umieszczone na instagramie oraz oznaczone odpowiednim #hashtagiem zostaną natychmiastowo wydrukowane w naszej instabudce. Instabox idealnie sprawdza się na dużych imprezach gdzie zależy nam aby jak najwięcej treści trafiło do sieci. Idealne narzędzie marketingowe na różnego rodzaju imprezach.

W swojej ofercie posiadamy sporo więcej atrakcji na imprezę. Pełną listę urządzeń rozrywkowych na wynajem znajdą państwo na naszej stronie głównej www.magazyn-atrakcji.pl oraz na www.thebestbudka.com.pl