Magazyn Atrakcji

Fotobudka FREEZE 3D – Oferta

Wynajem Fotobudka 3D FREEZ BULLET TIME na Event!

Fotobudka 3D, inaczej FREEZE BUDKA lub BULLET TIME to urządzenie, które zatrzymuje czas. Podobnie jak znane ujęcie z Matrixa! Bez wątpienia nowość na rynku atrakcji FOTO, Przekonaj się o tym sam ponieważ Fotobudka Bullet Time Wynajem zamrozi Twój Event!

Jak działa Fotobudka 3D?

Fotobudka 3D – zastygnij, podczas gdy 12 aparatów robi Ci zdjęcie. Następnie Fotobudka FREEZE przerabia zdjęcia z każdej kamery, na GIF 3D. Z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach!

Dbamy, żeby zdjęcia FREEZEBudka były łatwe do publikowania dlatego od razu po sesji, trafiają na urządzenia mobilne uczestników za pośrednictwem maila bądź na numer telefonu.

Stanowisko BULLET TIME 3D, ze względów technicznych obsługuje doświadczony animator, który zadba o urządzenie i animację uczestników. Bez wątpienia każdy wyjdzie zadowolony.

Atrakcje Fotograficzne na Event
FOTOBUDKA FREEZE

Fotobudka BULLET TIME 3D na Event

Istnieje pełna dowolność kreowania stanowiska/tła w atrakcji 3D budka. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, do wyboru są miedzy innymi: Balony, Scenografia Zielona, Kotary, Ścianka z Brandingiem. Z pewnością stworzymy wspaniałą strefę Fotobudka 3D na Event, w rezultacie wyjdą wspaniałe GIF, 3D które od razu możemy udostępnić w Social Mediach!

Atrakcja MultiCam podczas procesu zgrywania i składania GIF 3D pozwala nam dodać logo eventu, firmy bądź produktu!

Warto wspomnieć, że Fotobudka FREEZE to spore urządzenie, a w związku z tym dużo miejsca na Twój branding! Z pewnością nikt go nie minie obojętnie.

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Podsumujmy, wspomniane wcześniej zalety FREEZEBudka. Możliwość brandingu o dużej powierzchni, Aranżacja strefy/tła do zdjęć. Łatwa promocja w Social Mediach.

Z pewnością FREEZEBudka, które przyciągnie uwagę! A ze względu na wymienione wcześniej zalety, gotowe GIFY i Twój produkt czy Marka rozejdą się na szeroką skalę po Social Mediach!

Przede wszystkim to niecodzienna pamiątka dla Twoich gości.

Teraz już tylko – START i do zabawy!

FOTOBUDKA 3D NA EVENT

  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować fotobudkę na evencie plenerowym!
  • Wysyłamy materiał drogą mailową, SMS bądź QR-code.
  • Niecodzienna pamiątka z event!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

Przeczytaj więcej o naszych urządzeniach tutaj.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version