Magazyn Atrakcji

Symulator Motocykla VR Wynajem- Oferta

Wynajem symulatora Motocykla VR na Event

Bądź jeszcze bliżej wrażeń – Symulator Motocykla VR Wynajem oparty na goglach VR. Zakładasz gogle VR i przenosisz się na tor do rywalizacji MotoCross bądź SuperMoto!

Symulator Motocykla VR na Event - dla fanów prawdziwej jazdy !

Poczuj się prawie jak na torze MotoCross. Dzięki goglom VR, Twoje otoczenie zmieni się na tor, a ponieważ symulator to prawdziwy motor, całe sterowanie odbywa się z użyciem kierownicy, roll-gazu i hamulców klamkowych. Dzięki temu doświadczenie będzie jeszcze bardziej realne!

Kokpit Symulator Motocykla VR to prawdziwy motor, symulator Zbudowany jest na podstawie motocykla cross 125cc i wyposażony w elegancki czarny statyw. Prezentuje się elegancko i bez wątpienia przyciąga uwagę!

Na szczycie stelaża umieściliśmy 50 calowy telewizor! Podczas gdy Ty grasz, każdy uczestnik może podziwiać Twoje rajdowe wyczyny.

symulator motocykla vr wynajem

Symulator Motocykla - poczuj się jak na torze wyścigowym!

Nasz symulator rajdowy VR zasilamy komputerem bądź konsolą. Dzięki temu wachlarz dostępnych gier jest dużo szerszy. Możemy uzbroić symulator rajdowy w gry z gatunków MotoCross, Enduro, SuperMoto! Z pewnością każdy znajdzie dla siebie jakiś tytuł.

Ciekawą opcją jest łączenie naszych stanowisk VR i symulatorów i organizacja zawodów online! Z pewnością Twoi goście chętnie staną do rywalizacji na jednym z znanych torów.

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Dbamy o to, żeby łączyć zabawę z marketingiem. Dlatego prawie wszystkie nasze atrakcje można dowolnie brandować . Symulator Motocykla VR również można brandować!

Ponadto strefa Symulator Motocykla VR Wynajem może być dowolnie zaaranżowana i przygotowana przez Ciebie. Dlatego idealnie wpasuje się w Twój Event.

Na zakończenie dodam, że istnieje możliwość, z pomocą INSTABudki,  organizacji konkursu W Social Mediach

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SYMULATOR RAJDOWY VR NA EVENT!

Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości i stań do wyścigów VR. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!
  • Możliwość zorganizowania Symulatora Motocykla bez Gogle VR
  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować symulator rajdowy VR na evencie plenerowym!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

To dowiesz się więcej o Symulatory Wynajem Kliknij!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version