Magazyn Atrakcji

Symulator Rajdowy 4DOF Wynajem – Oferta

Wynajem symulatora rajdowego 4DOF na Event

Symulator Rajdowy Wynajem! Jeszcze bardziej dynamiczny symulator! Ze względu na cztery siłowniki które podczas gry ruszają całym kokpitem! Zastrzyk rajdowej adrenaliny, z pewnością bezpieczny i dla każdego!

Symulator Rajdowy Wynajem - dla fanów prawdziwej jazdy !

Symulator Rajdowy 4 DOF to nowoczesna i zaawansowana technicznie maszyna. Innowacyjne siłowniki sprawiają, że symulator obraca się nie tylko wokół własnej osi, ale przechyla się na boki, w przód i w tył. Dlatego poczujesz każdą dziurę i wyrwę w torze! Ponad to cała maszyna może wpaść w drgania co jeszcze bardziej potęguję emocje, płynące z gry!

W przeciwieństwie do prawdziwych wyścigów, te dostarczają prawie tyle samo wrażeń, a są w zupełności bezpieczne. Symulator Rajdowy 4DOF posiada atesty i jest regularnie serwisowany.

 

SYMULATOR RAJDOWY 4DOF

Symulator wyścigowy F1 - poczuj się jak na torze wyścigowym!

Nasz Symulator Rajdowy 4DOF to stabilna konstrukcja. Składa się ze sportowego siedzenia samochodowego, co z pewnością zwiększa wygodę gry. Ponieważ siedzenie wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa, nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo!

Warto wspomnieć, że na kokpicie osadziliśmy profesjonalny zestaw sterowania. Pedały, skrzynia biegów, kierownica i hamulec ręczny. Dlatego kontrolowany poślizg nie jest już problemem.

Symulator Rajdowy 4DOF wyposażony jest w 55- calowy zakrzywiony telewizor, dlatego kierowanie jest proste, a trasa przed Tobą zawsze widoczna!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Dbamy o to, żeby łączyć zabawę z marketingiem. Dlatego prawie wszystkie nasze atrakcje można dowolnie brandować . Symulator Rajdowy 4 DOF również można brandować!

Ponadto strefa Symulator Rajdowy Wynajem może być dowolnie zaaranżowana i przygotowana przez Ciebie. Dlatego idealnie wpasuje się w Twój Event.

Na zakończenie dodam, że istnieje możliwość, z pomocą INSTABudki,  organizacji konkursu W Social Mediach

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SYMULATOR RAJDOWY 4DOF NA EVENT

SYMULATOR RAJDOWY 4DOF NA EVENT!

  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować symulator rajdowy 4DOF na evencie plenerowym!
  • Dynamiczna atrakcja, zaskocz uczestników niezapomnianą zabawą!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

      Tu dowiesz się więcej o naszych atrakcjach Kliknij!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version