Magazyn Atrakcji

Boxer Wynajem na Event – Oferta

Boxer Wynajem na Event

Boxer Wynajem na Event to nostalgiczny automat rozrywkowy, który pamiętamy z każdych wakacji. Testuje zręczność i siłę użytkowników. Duch rywalizacji, w luźnym klimacie. Boxer to idealna atrakcja dla każdego miłośnika sportów walki, czy dla tych co po prostu chcą sprawdzić, ile mają siły.  Kontrolowana dawka adrenaliny i mnóstwo świetnej zabawy!

Siłomierz Boxer Wynajem

Boxer Wynajem na Event to chwile intensywnej adrenaliny, gdzie każdy ma okazję poczuć się jak prawdziwy bokser. Idealnie sprawdza się na wszystkich imprezach firmowych, czy integracjach.

To jest rozrywka, która pozwala na wyzwolenie energii i świętowanie każdego mocnego uderzenia. To jest po prostu dobra, nieco szalona zabawa, która trudno jest opisać bez użycia słowa „fajnie”.

Bądź pewien, że Boxer Wynajem to atrakcja, która wciągnie każdego niezależnie od wieku.

Automat Boxer do Wynajęcia - poczuj się jak na ringu!

Dbamy o to, żeby nasze atrakcje wpasowały się w Twój Event. Istnieje możliwość brandingu całego automatu w zaprojektowany przez Ciebie wzór. Boxer Wynajem może stać się urządzeniem, które przyciągnie niejedną zainteresowaną osobę, a dzięki Twojemu brandingowi dowie się coś więcej o Twojej firmie!
BOXER WYNAJEM

Teraz już tylko – START i do zabawy!

Automat BoXer Wynajem!

  • Potrzebujemy jedynie gniazda 230V!
  • Atrakcja zajmuje niewiele miejsca
  • Nie da się przejść obojętnie!

 

Sprawdź nasze realizacji: TUTAJ!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version