Magazyn Atrakcji

Rzutki DART na Event – Oferta

Wynajem Rzutki DART na Event

Kolejna atrakcja RETRO na Event, która pozwoli Ci poczuć się, jak w amerykańskim salonie gier RETRO! Nic tylko założyć kapelusz i stanąć do pojedynku w Rzutki DART Wynajem na Event! Bezsprzecznie mnóstwo dobrej zabawy połączonej z rywalizacją. Rzutki DART Wynajem na Event.

Rzutki DART Wynajem na Event!

Atrakcje RETRO Wynajem!

Stare nostalgiczne Rzutki Dart, swego czasu, prawdopodobnie najpopularniejsza atrakcja. Poczuj się jak w salonie gier lub barze. Nasze rzutki DART świetnie oddają klimat i historię tej gry. Profesjonalne stylowe stanowisko, z pewnością wpasuje się na Twoją imprezę. Ze względów bezpieczeństwa stylizowane wyglądem na „szafę”, posiada otwierane wrota, za którymi kryje się tarcza DART na Event. Dlatego lotki nigdy nie odbiją się w nieplanowanym kierunku.

Przekonaj się sam ile świetnej zabawy kryje się za wrotami DART i daj się wciągnąć!

RZUTKI NA IMPREZE

Możliwość pełnej customizacji strefy DART na Wynajem!

Atrakcja Rzutki DART Wynajem na Event składa się z kilku części ,z których każda może być dowolnie customizowana. Urządzenie ma wysokość ok. 2 m, co w rezultacie daje niewątpliwie mnóstwo miejsca na Twój branding. Z pewnością będziesz widoczny z daleka, a stanowiska zatrzymają gości na dłużej. Tarcza DART na wynajem, w przeciwieństwie do klasycznych staromodnych rzutek, jest nowoczesna i sama liczy punkty! Rzutki to profesjonalne metalowe Rzutki Dart!

Rzutki DART Wynajem!

Bezsprzecznie Rzutki Dart na Event mogą być genialnym narzędziem do promocji, dlatego kampania reklamowa, połączona ze świetną zabawą, nie jest już problemem! Stanowisko DART na Event dowolnie brandujemy pod potrzeby indywidualne każdej imprezy, który obsługujemy.

Ponadto istnieje możliwość organizacji wspaniałego konkursu, rodem z baru Ameryki! Za tym wszystkim, kryją się nasze Rzutki DART na Wynajem.

Warto wspomnieć, że istnieje  możliwość, pełnej aranżacji stanowiska Rzutki Dart na Event, dlatego razem dostosujemy je na Twój własny Konkurs DART!

Teraz już tylko – START i do zabawy!

RZUTKI DART NA EVENT!

Nic prostszego, rzucaj i rywalizuj, albo sam bij rekordy!

Rzutki DART na Event zajmuje niewiele miejsca dlatego możemy zrealizować ją wszędzie.  Atrakcja nie wymaga nic poza odrobiną przestrzeni i gniazdka 230V, dlatego na miejscu, prawie od razu, możemy zaczynać zabawę!

Na koniec, warto wspomnieć , że Rzutki Dart na Event, realizowane są również na imprezach plenerowych i piknikach!

Sprawdź nasze realizacje kliknij tu !

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version