Magazyn Atrakcji

Wynajem Bilard – Oferta

Bilard Wynajem na Event!

 Atrakcja Bilard Wynajem na Event – Bilard na Event ma długą i bogatą historię rozciągającą się od jego powstania w XV wieku. Początkowo grano na stołach bez otworów! My jednak posiadamy bardziej współczesną wersje Bilard na Wynajem!

Stoły do gry!

Prawdopodobnie każdy zna tę grę, a co więcej prawie każdy ją lubi. Bilard na Event to profesjonalny, a przede wszystkim bardzo stylowy stół. Z pewnością każdy uczestnik Eventu będzie zadowolony!

Czemu bilard? Przede wszystkim gra jest prosta i nadaje się dla każdego uczestnika, w każdym wieku. W razie kłopotów na stoisku czuwa nasz animator, który z pewnością pomoże i odpowie na Twoje pytania!

Bilard Wynajem
Bilard Wynajem

Atrakcje Piknikowe - Bilard na Event!

W przeciwieństwie do wielu stołów dostępnych na rynku, Nasz jest prawdziwym stołem Bilard na Event! Jest to stół z oryginalną stabilną podstawą i mechanizmem, który zwalnia bile po kliknięciu przycisku!.

Cała rozgrywka Bilard możemy oświetlić lampą od góry, dlatego gra będzie czystą przyjemność.

Kolejnym atutem naszego Bilard Wynajem na Event są kije i bile. Z pewnością wiesz jakie to uczucie, grać w bilard zużytym kijem. Dbamy o to, żeby kije były w nienagannej kondycji, dlatego prawie każdy strzał nimi jest prosty!

Warto wspomnieć, że używamy prawdziwych bilardowych bil. Posiadają średnicę 57.2 mm z bilą białą o tej samej wielkości i wadze.

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Bilard na Wynajem to mnóstwo miejsca na branding. Prawie cała powierzchnia, urządzenia Stół do Bilarda, może być pokryta Twoim brandingiem. Chcesz żeby Twoje logo bądź produkt były widoczne? Bez wątpienia będzie! A sama atrakcja Bilard wynajem, zatrzyma gości na dłużej!

Ponadto z udziałem innych naszych atrakcji możemy zorganizować konkurs w Social Mediach, który jeszcze szerzej pokaże Twój brand!

Przede wszystkim zależy nam na dostarczaniu atrakcji, które wpasują się na Twój event i w Twoją strefę dlatego razem przygotujemy projekty brandingów!

Teraz już tylko – START i do zabawy!

BILARD NA WYNAJEM!

Bilard na Event to prosta atrakcja, która pozwala szybko przejść do właściwej rozgrywki! Do uruchomienia stanowiska potrzebujemy jedynie jednego gniazda 230V! Później wszystko dzieje się samo!

Atrakcja całkowicie FREE to PLAY, Bilard na Wynajem!

Możliwość aranżacji strefy Bilard na Event!

Więcej o Naszych realizacjach dowiesz się tutaj !

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version