Magazyn Atrakcji

Fotograf na Event Wynajem Warszawa – Oferta

Fotograf na Event Wynajem Warszawa!

Fotograf na Event Wynajem Warszawa. Usługa fotograficzna na Twoim Evencie. Baw się spokojnie podczas gdy profesjonalny fotograf dokumentuje przebieg imprezy!

Fotograf Magazyn Atrakcji

Każdy się zgodzi z tym, że fotograf jest istotnym elementem prawie każdej imprezy. W końcu, kto nie lubi, siąść i obejrzeć zdjęć, które przypominają nam wspaniałe chwilę.

Marzą Ci się wspaniałe zdjęcia, bezsprzecznie najwyższej jakości? Chcesz zasilić swoje Social Media w zdjęcia z fajnej imprezy?              A może po prostu chcesz mieć piękną pamiątkę?

W naszej ofercie znajdziesz usługę fotograficzną, realizowaną, przede wszystkim z dbałością o szczegóły i profesjonalizmem. Fotograf z wieloletnim stażem, bez wątpienia stanie na wysokości zadania i zachwyci Cię rezultatem swojej pracy! Przy tym wszystkim pozostanie On na uboczy i z pewnością nie utrudni zabawy Twoim gościom!

FOTOGRAF Z DRUKIEM NATYCHMIASTOWYM

Fotograf na Event Wynajem Warszawa

Warto wspomnieć, że pierwsze kroki, jako firma, stawialiśmy właśnie w jako fotografowie. Następnie rozwineliśmy atrakcje FOTO, a dopiero pożniej całą resztę. Z pewnością daje nam to dużą przewagę, gdyż mieliśmy już styczność z wieloma sytuacjami i wiemy jak im zaradzić!

Bez wątpienia jest to nie tylko zwykły fotograf, ale doświadczony obserwator, który wie kiedy nacisnąć migawkę!

Fotografia produktowa, reporterska, uliczna, sportowa i przyrodnicza, to tylko niektóre dziedziny, w których się poruszamy i czujemy dobrze!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Na koniec, warto wspomnieć, że gotowe zdjęcia możemy drukować na miejscu (WYDRUK NATYCHMIASTOWY), bądź wysyłać drogą mailową czy na numer telefonu.

Istnieje możliwość obróbki zdjęć po Evencie, czy np. nałożenia na nie Twojego logo czy branding! Pozwala to wykorzystać zdjęcia w celach promocji.

W związku z tym możemy upiec dwie pieczenie i poza wspaniałą dokumentacja imprezy mamy świetny materiał marketingowy!

Teraz już tylko – START i do zabawy!

FOTOGRAF NA EVENT

Na koniec, warto wspomnieć, że używamy jedynie sprzętu topowych producentów. Aparaty, kampery i akcesoria takich producentów, jak np. SIGMA, CANON, SONY czy DJI.

Możliwość realizacji filmowej Eventów z powietrza za pomocą DRON na Wynajem, jak i późniejszej post produkcji materiału video!

Przeczytaj więcej o naszych urządzeniach tutaj.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version