Magazyn Atrakcji

Mobilny Serwis Narciarski – Oferta

Mobilny Serwis Narciarski na Event!

Coś dla fanów zimowych szaleństw, z pewnością jest ich wielu! Warto więc zadbać o sprzęt, żeby był w nienagannej kondycji, a zjazdy były prawie bez wysiłkowe! Mobilny Serwis Narciarski

Serwis Ski/Snow na Event!

Wynajmij mobilne stanowisko serwisujące narty i deski snowboardowe Twoich gości. Namiot, stoły, części, myjka i profesjonalne narzędzia, to wszystko to nasz Mobilny SerwisSki na wynajem!

Podczas imprezy jesteśmy w stanie przeprowadzić małe naprawy i przygotować sprzęt na rozpoczęcie sezonu, czy zakonserwować go na sezon letni. Prawie wszystkie małe prace wykonywane są na miejscu, a w przypadku dużych napraw, diagnozujemy problem i zapraszamy do wizyty w zaprzyjaźnionym serwisie stacjonarnym Dr. Bike!

SERWIS SKI/SNOW WYNAJEM

Serwis Narciarski na Event!

Mobilny serwis Narciarski to przede wszystkim ludzie, którzy robią to z pasji!

Nasi serwisanci na co dzień pracują w serwisach w całej Polsce, a ponad to są zapalonymi riderami. W związku z tym, dyscypliny takie jak SPLIT i SKI TOURING są dla nich codziennością, a zaawansowany sprzęt, nie mają przed nimi tajemnic. Dlatego, z łatwością, zdiagnozują i z pewnością rozwiążą problemy napotkane w Waszych nartach i deskach. Dodatkowo nasi serwisanci to źródło nieskończonej wiedzy na temat rowerów, nart i desek, szukasz części, czy zastanawiasz się nad kupnem nowego setu? Śmiało, pytaj, a my na pewno Ci pomożemy!

Bez wątpienia serwisanci zadbają o to, by na zakończenie dnia, każdy był gotów udać się w góry!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Poza profesjonalnym serwisem i pakietem zawodowych narzędzi , Mobilny Serwis Narciarski na Event to, przede wszystkim, duże stoisko. Z pewnością, daje to duże możliwości kreacji przestrzeni. Razem stworzymy strefę, która bez wątpienia przyciągnie uwagę, a klienci nie zapomną, kto stoi za realizacją Mobilny Serwis SKI Wynajem.  Branding namiotów, ścianek, rollupy i wiele więcej. Ponieważ możliwości jest mnóstwo, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Teraz już tylko – START i do zabawy!

MOBILNY SERWIS NARCIARSKI WYNAJEM!

Reasumując, Mobilny Serwis Narciarski to wspaniała atrakcja, którą docenią Twoi goście. Każdy może naprawić swój sprzęt, zalać braki ślizgu czy naostrzyć krawędź!

Przygotuj swoich gości na zimowe szaleństwo i wypraw ich w góry z pewnym i przygotowanym sprzętem!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message

Exit mobile version