Wynajem atrakcji na imprezę

 

Magazyn-Atrakcji to firma która zapewni wynajem atrakcji na event. W swojej ofercie posiadamy takie atrakcje jak Symulator Rajdowy, Fotobudka, Gifbudka oraz Gogle VR. Nasze zaplecze idealnie sprawdza się na takich imprezach jak: tragi, impreza integracyjna, wesele oraz na każdym innym wydarzeniu gdzie potrzeba zabawy na najwyższym poziomie

Wynajem atrakcji na impreze
Symulator vr wynajem

Symulator F1 – Symulator samochodowy

Symulator rajdowy jest naszą flagową atrakcją na event. Symulator na wynajem jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń tego typu w Polsce. Dzięki zastosowaniu najwyższej technologi jazda na symulatorze powoduje przeciążenia aż do 2G !!! Urządzenie zbudowane jest jest na 4 siłownikach co pozwala osiągnąć jak najlepsze doznania. Wynajem symulatora to koszt w granicach 2500 zł netto/dzień. 

Fotbudka Warszawa – Wynajem Fotobudki

Fotobudka na wynajem to nasza kolejna specjalność. Wynajem fotobudki na imprezę to idealna atrakcja na event, wesele, konferencje. Fotobudka uwieczni chwile z twojej imprezy a następnie odrazu je wydrukuje. Fotobudka na wynajem to również idealne narzędzie marketingowe, istnieje możliwość brandingu urządzenia w loga firmy. Koszt wynajmu fotobudki zaczyna to ok 250zł netto/godzinę. 

Atrakcje na imprezę wynajem
Gifbudka wynajem

Gifbudka Warszawa – Wynajem Gifbudka

 

GifBudka na wynajem – w naszej ofercie posiadamy również świetne urządzenie jakim jest GifBudka. Gifbox tworzy krótką animację którą następnie wysyłamy sms bądź mailem. Na każdej imprezie Gifbudka obklejona jest w logo waszej firmy. Gifbukda na targi – Gifbudka do wynajęcia to nie tylko zabawne gify ale również legalna baza danych. Każdy użytkownik przed zrobieniem gifa akceptuje regulamin o przetwarzaniu danych osobowych przez co pozyskuje legalne adresy mailowe oraz numery telefonów osób z branży. Koszt wynajmu Gifbudki to ok 200zł/h

Wynajem atrakcji na event

Gogle VR wzbudzają zainteresowanie uczestników wydarzenia, zapewniają masę rozrywki, emocji i adrenaliny. Jest to dobre narzędzie marketingowe jak również menagerskie. Gogle VR mogą sprawić, że Twoje stoisko będzie najbardziej popularne na targach lub mogą zacieśnić więzi w Twoim zespole.

Gogle VR wynajmujemy na

– imprezy firmowe

– konferencje

– targi

– imprezy okolicznościowe (urodziny, kawalerskie, panieńskie) itp.

gogle vr wynajem
wynajem atrakcji za imprezę

Wynajem atrakcji na event

Fotografia to potężne narzędzie medialne. Reportaż fotograficzny z wydarzeń to jedno z naszych najczęściej wybieranych usług. Uchwycimy najważniejsze momenty z eventów firmowych, konferencji, imprez kulturalnych i artystycznych, koncertów, pikników, balów i gali tak, aby jak najbardziej przybliżyć odbiorcy samo wydarzenie. Dobre zdjęcia pozwalają firmie zaistnieć w mediach. To bardzo ważna część w kreowaniu silnego wizerunku firmy i dobrego PR-u. To narzędzie, dzięki któremu zyskuje się zaufanie do marki. Współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz korporacjami, które potrzebują świetnego wizerunku oraz dobrej wizytówki wizualnej.