• Infolinia
  • Pon - Nd: 8:00 - 18:00
  • 509 619 038
  • info@magazyn-atrakcji.pl

Atrakcje na piknik

Atrakcje na wynajem na piknik

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich przy Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Nasze atrakcje na event cieszyły się ogromną popularnością. Każdy uczestnik imprezy, mógł sprawdzić się na takich urządzeniach jak: Symulator Rajdowy na wynajem, Symulator Lotu VR do wynajęcia lub na naszym stanowisku VR na imprezę. Ponadto dla najmłodszych przygotowaliśmy dmuchańce na piknik, na których mogli skakać, zjeżdżać i bawić się do woli. Dodatkowo, także nasza fotobudka na wynajem robiła pamiątkowe zdjęcia dla wszystkich chętnych gości.

Symulator rajdowy na imprezę

Symulator rajdowy na wynajem po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Kolejki do naszego stanowiska nie odstraszał nawet deszcz który towarzyszył podczas tych dni.  Wszyscy zainteresowani w pełnym skupieniu pokonywali trasę. Nasz symulator rajdowy na imprezę zainteresował także, Ministra Jerzego Kwiecińskiego, który był pod wielkim wrażeniem naszej atrakcji. Podczas dwóch dni, w których nasz symulator rajdowy do wynajęcia cieszył się nie małym zainteresowaniem, wśród każdej przybyłej na piknik osoby. Nasz symulator rajdowy na event to świetna atrakcja, która gwarantuje zabawę na każdej imprezie.

symulator rajdowy do wynajecie
symulator lotu vr na event

Symulator lotu VR na event

Symulator lotu VR na wynajem to kolejna pozycja z naszej listy, która pojawiła się na pikniku. Każdy zainteresowany mógł zaspokoić swoją wiedzę na temat pilotażu statków powietrznych. Wirtualna rzeczywistość na wynajem, wprowadzała gości, do prawdziwego kokpitu m. in. Boeinga. Świetna rozrywka, która zwracała uwagę, wśród wszystkich uczestników. Symulator lotu VR na event stał się jedną z najciekawszych atrakcji podczas tych dwóch dni DOFE. Wszyscy byli pod wrażeniem, że nasz symulator lotu VR na imprezę jest tak bardzo realistyczny. Kolejny raz, udało nam się zachwycić gości i zapewnić rozrywkę podczas całego wydarzenia.

Stanowisko Gogle VR na wynajem

Podczas dni DOFE wśród naszych atrakcji, było także stanowisko Gogle VR na wynajem. Pomiędzy symulator rajdowy na wynajem i symulator lotu VR, stanowisko Gogle VR na imprezę zwracało na siebie uwagę, dzięki bogatej liście gier które oferowaliśmy gościom. Zakładając gogle VR na event wchodzimy w wirtualny świat w którym stajemy się ich częścią. Niesamowita przygoda, świetna jakość obrazu oraz odczucia sprawiają, że gogle VR na imprezę były jedną z najczęściej odwiedzanych stanowisk podczas weekendowego pikniku. Mnogość gier, jakie oferowaliśmy pozwalały gościom na zwiedzenie nieodkrytych zakątków świata, jazdę roller coasterem lub zbijanie mieczami świetlnymi klocków w rytmie muzyki. Jest to idealna atrakcja na imprezę, w której liczy się rozrywka dla młodszych jak i starszych gości.

gogle VR na event
fotobudka do wynajęcia Warszawa

Fotobudka na imprezę

Dla wszystkich gości czekała fotobudka na imprezę, przy której czekała niesamowita zabawa. Mnóstwo gadżetów oraz super animator zapewniali rozrywkę do samego końca sesji zdjęciowej. Do każdego wydruku dołączana była folia magnetyczna, którą można bezpośredni zaczepić np. na lodówce. Fotobudka na event to nieodłączny element na pikniku, na którym cała rodzina, przyjaciele i inni mogą zachować wspomnienia na wydruku. Fotobudka na wynajem zapewniała świetną jakość zdjęć, co było widoczne na uśmiechach gości. Ponownie nasza fotobudka na imprezę zapewniła świetną rozrywkę podczas pikniku.

Dmuchaniec na piknik

Wynajem dmuchańców na imprezę, to idealny pomysł na zapewnienie rozrywki dla najmłodszych. Dmuchana zjeżdżalnia na imprezę, okazała się najlepszym dmuchańcem wśród 3 naszych dmuchańcach. Kolejny dmuchaniec na event z naszej oferty to dmuchane miasteczko policyjne, które zrobiło fenomenalne wrażenie nie tylko wśród dzieci. Dmuchaniec na piknik to idealne rozwiązanie na imprezę z dziećmi.

dmuchaniec na imprezę

Nasze atrakcje na event kolejny raz zapewniły wszystkim wszystkim sporo rozrywki. Cieszymy się, że możemy być częścią tak świetnych wydarzeń jakim był piknik DOFE w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcje na wynajem, jest to gwarancja świetnej i udanej zabawy.

Czytaj Więcej

Atrakcje na event

Ciekawe atrakcje na imprezę

Nasze atrakcje na wynajem uczestniczyły po raz kolejny na imprezie firmy DELL w której goście mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności jeździeckie. Sala była pełna urządzeń typu symulator rajdowy na wynajem. Nasz symulator do wynajęcia był główną atrakcją. Przy okazji można było zrobić sobie zdjęcie w naszej fotobudka na wynajem.

(więcej…)

Czytaj Więcej
symulator rajdowy na wynajem

Wynajem atrakcji na event

Atrakcje do wynajęcia na imprezę

Jesteśmy firmą która kompleksowo wynajmuje atrakcje event, targi, piknik lub imprezę. W swojej ofercie posiadamy wiele świetnych urządzeń, które swoją innowacyjnością zaskoczą każdego gościa wydarzenia. Atrakcje na wynajem z naszej oferty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich przybyłym na imprezę. Jest to świetna zabawa oraz zdrowa rywalizacja ze swoimi przyjaciółmi lub innymi gośćmi przybyłymi na event. W swojej ofercie posiadamy takie atrakcje jak: Gogle VR na wynajem, Symulator rajdowy na event, oraz NOWOŚĆ! FOTOBUDKA 3D na imprezę.

(więcej…)

Czytaj Więcej
gifbudka do wynajecia warszawa

Atrakcje na imprezę do wynajęcia

Atrakcje na wynajem Warszawa

Podczas weekendu nasze atrakcje na wynajem gościły w wielu miejscach, w których cieszyły się ogromną popularnością. Fotobudka na imprezę uczestniczyła na balu oraz na imprezie firmowe. Natomiast nasz gifbudka na event była główną atrakcją w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszymi atrakcjami. Nasze atrakcje na event sprawiły wiele radości oraz uśmiechu gościom. (więcej…)

Czytaj Więcej

Wynajem atrakcji na event

Wirtualna rzeczywistość na event na wyciągnięcie ręki

W naszej ofercie posiadamy technologię VR na wynajem czyli wirtualna rzeczywistość na event dzięki której przenosimy się w świat komputerowej technologii. Jest to niezwykła podróż która pochłonie każdego. Zakładając gogle VR na wynajem stajemy się prawdziwymi bohaterami gier komputerowych.

(więcej…)

Czytaj Więcej

Atrakcje na event

Idealny pomysł na imprezę

Magazyn Atrakcji posiadamy wiele atrakcji na wynajem które zagwarantują dużo zabawy oraz rywalizacji na imprezie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcjami.

(więcej…)

Czytaj Więcej
symulator vr na impreze

Idealny pomysł na imprezę

Atrakcje na wynajem

Podczas ostatniego tygodnia mieliśmy ręce pełne roboty. Każda impreza daję nam więcej doświadczenia oraz przygody. Nadchodzą święta także w tym czasie mnóstwo imprez świątecznych.

(więcej…)

Czytaj Więcej

Atrakcje na event

symulator f1 na event
fotobudka warszawa
wata cukrowa na wynajem

Atrakcje na wynajem jako idealny pomysł na event

Listopad pełen wrażeń! Dużo imprez, dużo zabawy i mnóstwo atrakcji które zapewniamy. Wiele ciekawych imprez w których mogliśmy uczestniczyć pokazuje że nasze atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. (więcej…)

Czytaj Więcej

Wynajem atrakcji na imprezę

Atrakcje na event świąteczny

atrakcje na wynajem
vr na wynajem
atrakcje na wynajem

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas pełen radości oraz imprez. Nasze atrakcje na wynajem idealnie będą pasować na taką imprezę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. (więcej…)

Czytaj Więcej

VR na wynajem

Atrakcje na wynajem - VR na wynajem

wynajem atrakcji

Gogle VR na wyjanem

Gogle VR na wynajem to świetna atrakcja która przenosi nas w wirtualny świat. Dzięki wielu scenariuszom które posiadamy w naszej ofercie, gogle VR na event świetnie sprawdzi się na różnorodnych imprezach. Halloween zbliża się wielkimi krokami to idealny pomysł na wynajem VR aby poczuć dużą moc dreszczu i strachu! Gogle VR na wynajem to idealny pomysł na event nie tylko halloweenowy. Cały czas jest okazja do zorganizowania imprezy na której najlepiej się nadaje wirtualna rzeczywistość. Każdy chce przeżyć przygodę, poczuć adrenalinę. Dzięki nam jest to możliwe. Nasze gogle VR na wynajem przenoszą nas w niesamowity świat jakim jest wirtualna rzeczywistość. Każdy z naszych uczestników, po skończonej sesji jest pod wrażeniem doznań jakie przeżyli dzięki gogle VR na event.

(więcej…)

Czytaj Więcej
UA-80610813-2