Symulator rajdowy wynajem

Wynajem atrakcji na event

 

Sezon na imprezy firmowe w pełni. Czyzastanawialiście się co zrobić aby wasza impreza była wyjątkowa? Standardowe atrakcje są nie wystarczające? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą taką jak: symulator rajdowy, fotobudka, gifbudka, gogle wirtualnej rzeczywistości.

Symulator vr wynajem

Symulator samochodowy | Symulator rajdowy

Jako jedyni w Polsce posiadamy w pełni profesjonalny symulator samochodowy 4dof Motion Sim 3D. Urządzenie idealnie sprawdzi się jako atrakcja na twojej imprezie firmowej oraz przyciągnie tłumy do stoiska na każdego rodzaju targach. Zabawę z symulatorem możemy ustalić pod kilka scenariuszy np. turniej na najszybszego kierowce albo na najlepszego driftera. Sam symulator rajdowy to mało? Nie ma problemu, połączymy go z profesjonalnymi okularami VR.

Wynajem fotobudki

Jeśli szukasz nowej atrakcji dla uczestników imprez firmowych, konferencji, studniówek która wzbudzi pozytywne emocje i zapewni doskonałą zabawę to dobrze trafiłeś.

Fotobudka to zwariowana sesja zdjęciowa bez udziału fotografa z mnóstwem gadżetów do wykorzystania, które pobudzą fantazję i dostarczą wyjątkowych zdjęć. Będziecie je mogli otrzymać natychmiast po sesji zaledwie w ciągu kilkunastu sekund! Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

wynajem budki fotograficznej
gifbudka wynajem

Gifbudka wynajem

Czym jest GIFBUDKA?

GIF to nic innego jak cyfrowy format obrazu, który pozwala nam na stworzenie animacji (kilka klatek w jednym pliku).Gifbudka wykonuje grafiki właśnie w ten sposób. Cyfrowe animacje przedstawiają znacznie więcej niż tradycyjne zdjęcia, przenosząc nas w inny wymiar fotografii. Tak przygotowanego GIFa możemy błyskawicznie wysłać poprzez e-mail lub wysłać go bezpośrednio na wybrany telefon w formie wiadomości multimedialnej, nie tracąc przy tym jakości!

Aby użytkownicy naszej Gifbudki wyglądali najkorzystniej i jeszcze chętniej chcieli dzilić się swoimi GIFami, zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt jak kamer full HD oraz. Tak aby zrobione GIFy były najwyższej jakości! Aby jeszcze bardziej urozmaicić gify zabieramy ze sobą całą masę śmiesznych gadżetów takich jak okulary, peruki itp.

GIFbudka jako narzędzie marketingowe

GifBudka to nie tylko zwariowane gify ale również super narzedzie do pozyskania bazy danych. Każdy użytkownik urządzenia przed zrobieniem GIFA wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobywch. Dzięki temu pozyskamy adres mailowy bądź numer telefonu

Fotograf na event

Fotografia to potężne narzędzie medialne. Reportaż fotograficzny z wydarzeń to jedno z naszych najczęściej wybieranych usług. Uchwycimy najważniejsze momenty z eventów firmowych, konferencji, imprez kulturalnych i artystycznych, koncertów, pikników, balów i gali tak, aby jak najbardziej przybliżyć odbiorcy samo wydarzenie. Dobre zdjęcia pozwalają firmie zaistnieć w mediach. To bardzo ważna część w kreowaniu silnego wizerunku firmy i dobrego PR-u. To narzędzie, dzięki któremu zyskuje się zaufanie do marki. Współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz korporacjami, które potrzebują świetnego wizerunku oraz dobrej wizytówki wizualnej. Nasi doświadczeni fotografowie uchwycą w jak najlepszy sposób najważniejsze wydarzenia i są zawsze dobrze przygotowani do pracy. Możemy także przygotować ściankę reporterską z logo do zdjęć. Mamy w ofercie również fotografię natychmiastową – zdjęcia są od razu po wykonaniu drukowane na papierze fotograficznym wysokiej jakości. Oprócz zdjęć z imprez oferujemy także sesje wizerunkowe. Pomagają one budować i wzmacniać image firmy. Poprzez odpowiednią kreację i estetykę oferujemy profesjonalne zdjęcia wizerunkowe oraz biznesowe. Tworzymy indywidualne portrety pracowników a także samych wnętrz siedzib. Przed zdjęciami uzgadniamy jak mają wyglądać zdjęcia, aby jak najlepiej sprostać zadaniom naszych klientów. Wszystkie zdjęcia są poddane retuszowi. To idealny sposób na budowanie marki oraz feedu na social media i strony internetowe. Wykonujemy również reportaże z imprez okolicznościowych, wesel, rocznic, urodzin i uroczystości. Żeby móc wspominać wspaniałe chwile, trzeba je wspaniale udokumentować. Jesteśmy w stanie wam zagwarantować cudowne zdjęcia, które zapewnią wam wspomnienia na całe lata. To nasza pasja, dzięki czemu potrafimy uchwycić momenty i emocje na zdjęciach. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic, ale na życzenie dojedziemy na teren całej Polski lub w dowolne inne miejsce na Ziemi!

Symulator rajdowy - wynajem

Wynajem atrakcji na event

To tylko część z naszych atrakcji, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy również agencje eventowe do nawiązania dłuższej współpracy, oferujemy specjalne ceny dla firmy oraz możliwość zarobku poprzez doliczanie marży do naszych cen przygotowanych specjalnie dla Was. Masz pytania? Napisz do nas maila na adres info@magazyn-atrakccji.pl