Fotograf z wydrukiem natychmiastowym!

Profesjonalny fotograf z wydrukiem natychmiastowym robi zdjęcie, które prawie od razu trafiają do druku! Z pewnością nikt nie wyjdzie bez zdjęcia!

Wydruk Błyskawiczny na Wynajem

Niewątpliwie jest to innowacyjna atrakcja. Zdjęcia wykonane zawodową lustrzanką od razu trafiają do Twoich gości. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej drukarki termo sublimacyjnej, która drukuje w mgnieniu oka. Zdjęcia za Druk Natychmiastowy na event są w wysokiej jakości na papierze FOTO.

Oczywiście razem z Fotodrukarką i wyposażonym aparatem dostarczamy profesjonalne oświetlenie (lampy fotograficzne LED i statywy), a ponad to stół i meble na strafe Druk Natychmiastowy na Event.

Stanowisko obsługuje jeden, bądź dwóch doświadczonych animatorów, którzy zadbają o przebieg Eventu i z pewnością odpowiedzą na wasze pytania.

FOTOGRAF Z DRUKIEM NATYCHMIASTOWYM
DRUK NATYCHMIASTOWY WYNAJEM

Fotograf z wydrukiem natychmiastowymy na Impreze!

Fotograf z wydrukiem natychmiastowym – działa najlepiej  na tle ścianki brandowanej. Goście robią zdjęcie na tle Twojej, zaaranżowanej, ścianki. Formy, które może przybrać tło są prawie nieskończone. Może to być tło nadrukowane na materiale, żywa ścianka bądź cała zaprojektowana scenografia! Oczywiście pomożemy Ci w projekcie i razem stworzy wspaniałą strefę rozrywki, która na pewno wpasuje się w Twój Event.

Warto wspomnieć, że pierwsze kroki, jako firma, stawialiśmy właśnie w jako fotografowie. Następnie rozwinęliśmy atrakcje FOTO, a dopiero później całą resztę. Z pewnością daje nam to dużą przewagę, gdyż mieliśmy już styczność z wieloma sytuacjami i wiemy jak im zaradzić!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Na koniec, warto wspomnieć, że zdjęcia wysyłamy również drogą mailową czy na numer telefonu.

Dodatkowo na każde zdjęcie możemy nałożyć Twoje logo

W związku z tym, możemy upiec dwie pieczenie i poza zdjęciami dla gości, mamy świetny materiał marketingowy, który sam się rozchodzi!

Oczywiście poza ścianką i stanowiskiem istnieje możliwość aranżacji całe strefy promocyjnej Natychmiastowy Wydruk na Event.

Jeśli szukasz fotografa bez drukarki, znajdziesz go tu. 🙂

FOTOGRAF WYNAJEM

Teraz już tylko – START i do zabawy!

NATYCHMIASTOWY DRUK NA EVENT

Na koniec, warto wspomnieć, że używamy jedynie sprzętu topowych producentów. Aparaty, kampery i akcesoria takich producentów, jak np. SIGMA, CANON, SONY czy DJI.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message