Oferta atrakcji na wynajem!

Wynajem Atrakcji na Event

Nasza oferta wynajmu atrakcji jest bardzo bogata i zróżnicowana. Posiadamy mnóstwo opcji, które sprawią, że każda impreza – czy to event, impreza firmowa, piknik czy małe przyjęcie – będzie niezapomniana i pełna wrażeń. Zobacz sam, jak wiele mamy do zaoferowania i jak łatwo jest dostosować Nasze atrakcje do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy usługi na terenie całej Polski – Kraków Atrakcje na Event, Warszawa Wynajem Atrakcji, Gdańsk Atrakcje na imprezy, zapraszamy do skorzystania z Naszych usług!

Zapoznaj się z poniższą ofertą wynajem atrakcji!

GIGA Gry

GIGA Gry Wynajem to doskonały sposób na urozmaicenie imprez plenerowych i firmowych. Posiadamy szeroki wybór atrakcji, takich jak:

Labirynt Wynajem, Giga Curling do wynajęcia, Kapsle Wynajem, Giga Kapsle na Wynajem, które zapewnią niezapomniane wrażenia i emocje dla uczestników.

GIGA Gry Wynajem to innowacyjna koncepcja gier planszowych i ulicznych, w której klasyczne rozgrywki są przeniesione na dużą skalę. Poprzez wykorzystanie większych plansz, elementów i pionków, mamy szanse bawić się jeszcze lepiej. GIGA Gry Wynajem umożliwiają uczestnikom zaangażowanie się na zupełnie niespotykana do tej pory skalę. Te potężniejsze i większe wersje gier mogą być doskonałą formą zabawy na imprezach, festiwalach czy w plenerowych spotkaniach, przyciągając uwagę zarówno najmłodszych, jak i starszych uczestników.

Najedź kursorem na atrakcje

GIGA Kapsle

GIGA KAPSLE

GIGA Curling

GIGA CURLING

GIGA Labirynt

GIGA LABIRYNT

Balance Labirynt

BALANCE LABIRYNT

MEGA JENGA NA EVNET

Kto zbuduje największą wieżę, a kto ją zburzy? GIGA Jenga Wynajem

MEGA JENGA

CORN HOLE NA EVNET

Test na celność, rywalizacja i dobra zabawa – idealny opis CORN HOLE WYNAJEM

CORN HOLE

GIGA KÓŁKO I KRZYŻYK WYNAJEM

GIGA KÓŁKO I KRZYŻYK

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Wyślij wiadomość