Oferta Atrakcje Fotograficzne na Wynajem

Jeśli organizujesz event i chcesz, aby Twoi goście mogli cieszyć się pięknymi wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy do wynajęcia szeroki wybór Atrakcji Fotograficznych na Event. Urządzenia pozwolą uwiecznić najważniejsze chwile z imprezy i sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej niezapomniana. W naszej ofercie znajdziesz opcje takie jak:

Fotobudka na event, FotoBudka 360 do Wynajęcia, Fotobudka 3D Wynajem Bullet Time, Wynajem GIFbudka, GIF360 do wynajęcia, INSTAprinter Wynajem, INSTAbudka do Wynajęcia, Fotobudka 360 na Event oraz Fotobudka Warszawa Wynajem.

 

ATRAKCJE NA EVENT

 

Dzięki tym atrakcjom, goście będą mogli przeżyć swoje ulubione momenty jeszcze raz i przypomnieć sobie radość z imprezy. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i całej Polski, jesteśmy gotowi zrealizować atrakcje na Twoim evencie, niezależnie od jego skali i rodzaju.

Atrakcje FOTO Wynajem

Nasze atrakcje fotograficzne to idealne rozwiązanie na okazje, takie jak: Atrakcje na Event, Atrakcje Targi, Atrakcje na Imprezy Firmowe, Wynajem Atrakcji na Piknik, Imprezy Plenerowe Wynajem Atrakcji. Naszą usługę Wynajem Atrakcji Fotograficznych, możesz zrealizować na terenie Warszawy oraz całej Polski. Gdańsk Wynajem Atrakcji, Wynajem Atrakcji Kraków, Trójmiasto Atrakcje na Event!

 

Najedź kursorem na atrakcje

FOTOBUDKA NA EVENT

Wspaniała atrakcja FOTO na Event! Świetna zabawa i niezapomniane zdjęcia z Fotobudka na Event!

FOTOBUDKA

FOTOBUDKA 360

Super zabawa z nowoczesnym SPINNER 360. Nagraj swoich gości i podzielcie się tym w Mediach Społecznościowych!

FOTOBUDKA 360

FREEZE ME BUDKA 3D

Zupełnie nowa atrakcja na rynku – 3D budka. Zamrozimy Cię z efektem FREEZE!

FOTOBUDKA 3D

FOTOLUSTRO WYNAJEM

Nowoczesna Fotobudka z klasą!

FOTOLUSTRO

INSTABUDKA WYNAJEM

Instbudka na event. Zmienia imprezę w kampanie w mediach społecznościowych. Przy tym każdy wychodzi z fizycznym zdjęciem!

INSTABUDKA

GIFBUDKA NA EVENT

Nagraj niepowtarzalny moment z GIFbudka! Gotowe GIF -y otagujemy Twoim logo i wślemy uczestniką na telefon!

GIFBUDKA

FOTOGRAF NA IMPREZĘ

Nic nie zastąpi jednak klasycznego fotografa. Profesjonalna obsługa fotograficzna. Zdjęcia, które zostaną z nami na długo!

FOTOGRAF

DRUK NATYCHMIASTOWY

Zrób zdjęcie aparatem na tle ścianki z Twoim brandem. My, błyskawicznie, je wydrukujemy i wręczym uczesniką DRUK NATYCHMIASTOWY WYNAJEM!

DRUK BŁYSKAWICZNY

Atrakcje na Event

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty Wynajem Atrakcji oraz zarezerwować Atrakcje Fotograficzne na swój Event. Nasze atrakcje to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla Twoich gości i pięknych wspomnień dla Ciebie. Zobacz naszą pełną ofertę i wybierz atrakcje, które najlepiej pasują do Twojego eventu.

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu atrakcji!

 

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE!

Kliknij TUTAJ

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Wyślij wiadomość