Fotobudka 360 spinner Wynajem!

Fotobudka Spinner 360 Wynajem – platforma w kształcie koła jest Twoją sceną, podczas gdy kamera nagrywa wszystko dookoła. Animator nagrywa wspaniałe filmy, które trafią na smartfony gości! I do Social Mediów!

Fotobudka 360 Spinner Wynajem - Jak to działa?

SPINNER 360 – inaczej nazywany fotobudka 360 lub fotobudka spinner – Jak to działa? W przeciwieństwie do zwykłej Fotobudka na Event, kamera nie stoi, a kręci się wokół Ciebie. Następnie film wysyłamy do komputera i prawie natychmiast trafia do Ciebie. Podczas gdy film się renderuje, komputer nakłada efekt BULLET TIME i SLOW AND HYPER MOTION! Gotowy film wysyłamy na urządzenia mobilne Twoich gości (drogą mailową lub na numer telefonu), w związku z czym filmy łatwo trafiają do Social Mediów!
FOTOBUDKA SPINNER 360
fotobudka 360 wynajem

Fotobudka 360 wynajem na imprezę

Fotobudka 360 to nie tylko urządzenie ale i scenografia wokół. Ponieważ wszystko nas się kręci, scenografia Fotobudka 360 też musi być zakręcona! Balony, Scenografia Zielona, Kotary, Ścianka z Brandingiem, z pewnością znajdziesz coś dla Siebie. To czym otoczamy fotobudkę to, w pełni, Twoja decyzja. Ale z pewnością sprostamy Twojej wizji!.

Jesteśmy otwarci na realizacje dlatego, zaproponuj swój pomysł na stanowisko Fotobudka 360 Spinner Wynajem, a My zrealizujemy je na Twoim Evencie!

W razie potrzeby pomożemy Ci z projektem i stworzymy, bezsprzecznie, zaręconą strefę! Fotobudka składa się z platformy, kamery i świateł. Scenografia jest odzielną atrakcją!

Fotobudka 360 jako narzędzie marketingowe

Fotobudka Spinner 360 to wielozadaniowa maszyna. Ty dostajesz możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców, a goście niecodzienną pamiątkę! Materiał z eventu może być udostępniany i komentowany w Social Mediach, a co ważniejsze każdy z filmów obandowany jest Twoim logiem.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż stanowisko dowolnie dostosujemy pod Ciebie. Może mieć charakter promocyjny bądź rozrywkowy!

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

FOTOBUDKA SPINNER 360 NA EVENT!

Zajmujemy się kompleksową realizacją i wynajmem Fotobudka Spinner 360. Na miejscu potrzebny nam jest jedynie dostępu do prądu.

Materiał Fotobudka 360 na Wynajem wysyłamy drogą mailową, SMS bądź kodem QR.

Z pewnością atrakcja dostarczy dużo zabawy i niecodzienną pamiątkę, a każdy wychodzi zadowolony.

Więcej na temat naszych urządzeniach przeczytasz tutaj.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message