Gogle VR wynajem

Gogle VR Wynajem na Event, niewątpliwie nowoczesna i budząca zaciekawienie atrakcja na Event. Z uwagi na to, że dysponujemy wszystkimi modelami VR (HTC Vive, Oculus Rift i więcej), możemy dostosować atrakcję do każdej tematyki.

 

 

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Wirtualna Rzeczywistość staje się coraz bardziej popularna, a sprzęt jest jeszcze bardziej zaawansowany niż kiedyś. Gwarantuje nam to niesamowity, klarowny obraz i płynną rozrywkę w Goglach VR. Ale najlepiej przekonać się o tym samemu, jest to bez wątpienia bardzo realne doświadczenie!

Poza samymi gogle VR Wynajem na Event, do dyspozycji mamy dwa kontrolery VR. Angażuje  to do rozgrywki nasze ręce. Dlatego rozgrywka Gogle VR na Event jest jeszcze bardziej interaktywna. Ponadto czujnik ruchu w Gogle VR pozwala nam kontrolować grę za pomocą naszego ciała.

Bez wątpienia oczekujący nie będą się nudzić, gdyż wyświetlimy na ekranie 50 calowego TV obraz z Gogle VR Wynajem na Event. A poza tym zobaczą realny wpływ ruchów gracza na to co dzieje się na ekranie!

GOGLE VR NA EVENT
VR WYNAJEM

Stanowisko VR do wynajęcia

Dysponujemy różnymi urządzeniami VR dlatego pomieścimy nasze stanowisko Gogle VR niewątpliwie wszędzie. Od małych miejsc, które obsłużą Gogle VR oparte na smartphonach, po duże stanowiska z telewizorem, konsolą i komputerem. Targów i konferencji czy imprezy skierowane do graczy, bez wątpienia pasuje wszędzie!

Od filmów VR, przez interaktywne Filmy i gry – zapytaj nas o dostępną ofertę i przygotujmy stanowisko, które na pewno zaskoczy niejednego z Twoich gości!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Gogle VR są z pewnością świetnym narzędziem promocji. Mogą działać dwojako: Wzbudzić zainteresowanie Twoim stoiskiem i zatrzymać w nim potencjalnych klientów bądź, same w sobie, Gogle VR mogą wyświetlać film 360 przygotowany jako Twój materiał promocyjny.

Dodatkowo istnieje możliwość aranżacji strefy Gogle VR na potrzeby Twojego Eventu. Dbamy o to, żeby nasze atrakcje na pewno pasowały do Twojej imprezy.

WYNAJEM ATRAKCJE VR

Teraz już tylko – START i do zabawy!

IMG_0741

GOGLE VR NA EVENT

  • Dostęp do prądu 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować VR na evencie plenerowym!
  • Mnóstwo zróżnicowanych opcji zabawy!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

Sprawdź nasze wszystkie atrakcje tutaj!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message