Wynajem Koła Fortuny na Event

Koło Fortuny Wynajem na Event – zakręć i zobacz co wygrasz! atrakcje, która jest z nami od dawna. Koło Fortuny na Event wspaniała zabawa i nietypowa możliwość marketingowa! Przekonaj się sam i sprawdź nasze Koło Fortuny na wynajem! Koło Fortuny Wynajem na Event

Atrakcje RETRO Wynajem!

Pamiętacie, stary dobry teleturniej, Koło Fortuny? Ten klimat wydaje się, niemożliwy do odtworzenia. A jednak z naszą atrakcją Koło Fortuny Wynajem możesz do tego wrócić!
W przeciwieństwie do telewizyjnych Kół Fortuny, Nasze może być dowolnie dostosowane jako atrakcja na Twój Event!
Organizacja ciekawego i dynamicznego konkursu Koło Fortuny do Wynajęcia nigdy nie było prostsze!
Koło Fortuny Wynajem
image00014

Koło Fortuny Wynajem!

Atrakcja Koło Fortuny Wynajem na event składa się z kilku części: podstawa, stelaż i samo Koło Fortuny na Event. Podstawa to płaska platforma o powierzchni 1 m2, stelaż to pozioma płaska ścianka i koło o średnicy prawie 1m!. Bez wątpienia jest to dużo miejsca do wykorzystania dla Ciebie.

Każda część może być dowolnie customizowana i brandowana. W związku z tym razem możemy przygotować wspaniały projekt i w rezultacie zmienić koło w maszynę promocji!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

zBezsprzecznie Koło Fortuny Wynajem na Event jest idealnym narzędziem do promocji, dlatego kampania reklamowa, połączona ze świetną zabawą, nie jest już problemem! Koło dowolnie brandujemy pod potrzeby indywidualne każdego Eventu, który obsługujemy.

Ponadto istnieje możliwość organizacji wspaniałego konkursu, rodem z TV! Za tym wszystkim, kryje się nasze Koło Fortuny na Wynajem.

Warto wspomnieć, że istnieje  możliwość, pełnej aranżacji stanowiska Koło Fortuny na Event, dlatego razem dostosujemy je na Twój własny Konkurs Koło fortuny!

KOŁO FORTUNY WYNAJEM

Teraz już tylko – START i do zabawy!

KOŁO FORTUNA NA EVENT

KOŁO FORTUNY NA EVNT!

Nic prostszego:

  • Kręcisz
  • Wygrywasz!

Strefa Koło zajmuje niewiele miejsca dlatego możemy zrealizować ją wszędzie. Wygrane na kole dowolnie projektujesz i wybierasz, a My to realizujemy! Atrakcja nie wymaga nic poza odrobiną przestrzeni, dlatego na miejscu od razu możemy zaczynać zabawę!

Warto wspomnieć, że Koło Fortun na Event, realizowane jest również na imprezach plenerowych i piknikach!

Sprawdź nasz inne realizacje tutaj!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message