Tory Mini-Golf na Event!

Gdyby tak zagrać w golfa? Wypróbuj naszych torów, z pewnością poczujesz się jak zawodowy Golfista! Mini-Golf Wynajem na Event

MINI-GOLF WYNAJEM

Myślisz o wynajęciu mini-golf na imprezę? Świetnie trafiłeś, ponieważ mamy w ofercie tory Mini-Golf. Tory przygotowane przez profesjonalistów, dlatego gra na nich to czysta przyjemność. Przeszkody na każdym torze Mini-Golf, z pewnością utrudnią rozgrywkę i będą nie lada wyzwaniem! Mnóstwo dobrej zabawy, przekonaj się sam i podobnie jak Tiger Woods zmierz się z innymi golfistami na Torze Mini-Golf wynajem!
Mini-golf Wynajem
MINI-GOLF WYNAJEM

Tor Mini-Golf - Przede wszystkim możliwość pełnej personalizacji!

Godne uwagi jest to, że tor Mini-Golf jest w pełni brandowalna, a stanowisko można dowolnie customizować! Dbamy o to, żeby nasze atrakcje Eventowe na wynajem, wpasowały się na Twoją imprezę! Dlatego razem przygotowujemy projekty brandingu band tor Mini-Golf na Event i sprawiamy, że zmieni się w wspaniałą reklamę!

Nasz tor Mini-Golf Wynajem na Event może być dowolnie brandowana, bądź obklejona specjalnymi naklejkami! Warto wspomnieć, że możemy zorganizować całą strefę Mini-Golf! W 100% dostosowaną pod Twój Event!

Na koniec warto wspomnieć o kijach. Są to profesjonalne metalowe kije do Mini-Golf dlatego rozgrywka jest przyjemna i prosta! Piłeczki, których używamy, są to oryginalne piłki do Golfa!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Podsumujmy zalety naszego Mini-Golfa. Przede wszystkim przyciąga uwagę i potrafi zatrzymać gości na dłuższą chwilę! Idealny moment na interakcję z potencjalnym klientem! Dodatkowo zaletą jest możliwość brandowania band toru Mini-Golf na Event.

Warto wspomnieć, że istnieje możliwość przygotowania całej strefy Mini-Golf z scenografią, ściankami i wszystkim co będzie potrzebne na Event!

Bezsprzecznie Mini-Golf może być wykorzystany jako atrakcja na Event, która przykuwa uwagę, dlatego śmiało można ją wykorzystać jako narzędzie promocji! A razem z INSTABudką możemy zorganizować konkurs Mini-Golf w social Mediach! W rezultacie docieramy z brandingiem i Twoim produktem do dużego grona odbiorców!

MINI-GOLF NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

MINI-GOLF WYNAJEM NA EVENT

MINI-GOLF NA EVENT!

W ofercie posiadamy 4 zróżnicowane tory, bez wątpienia zatrzymają Cię na dłuższą chwilę! Możliwość organizacji konkursów i konkurencji!

  • Jesteśmy w stanie zrealizować Mini-Golf na każdym Evencie!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message