Wynajem INSTABudka na Event

INSTABudka INSTABOX Wynajem czyli – mała Fotodrukarka i duże możliwości! Nowoczesna atrakcja dla ludzi, którzy łączą zabawę i marketing Social Media, chociaż nie tylko! Przekonaj się sam i sprawdź naszą INSTABudka na Event!

INSTABudka INSTABOX Wynajem!

To proste, każdy robi zdjęcie swoim smartphone i taguje je #hashtagiem, ale wymyślonym na potrzebę danej imprezy. Ze względu na wykorzystanie drukarki termo sublimacyjnej, wydruk jest niemalże natychmiastowy, dlatego dostają zdjęcie zaraz po skończonej sesji!

Cały album z imprezy można znaleźć na Instagramie wykorzystując wasz #hashtag, a dodatkowo każdy, kto wziął udział w zabawie, może cieszyć się swoją własną kopią z FotoDrukarki!

Warto też wspomnieć, że jest to też świetna atrakcja na imprezę firmowa i nowoczesne wesele.

INSTABUDKA NA WYNAJEM

Możliwość pełnej personalizacji wynajętej INSTABudki

Wygląd wydruk możemy dowolnie stylizować i przerabiać!

Kolory – może czarno-białe, bądź klasyczne?

Układ zdjęcia na wydruku – z ramką albo bez, a może ramka od obrazu?Ponadto istnieje możliwość dodania logo Twojego produktu, bądź firmy na gotowy wydruk z Fotodrukarka!

Zaś co z tłem? Pełna dowolność, scenografia, ścianka z brandingiem i żywa ścianka. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą formę tła. Dlatego razem przygotujemy projekt i zadbamy o wystrój stanowiska, aby dostosować je po Twoich potrzeb. W rezultacie, stanowisko INSTABudka, zmieni się w wspaniałą strefę rozrywki i promocji!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Bezsprzecznie Insta-budka jest idealnym narzędziem do promocji, dlatego kampania reklamowa w SocialMediach nie jest już problemem!

Album opatrzony #hashtagiem Twojego produkt, bądź imprezy dostępny na Instagramie z Twoim brandingiem i zdjęcia dla uczestników (również z brandingiem)!

Ponadto istnieje możliwość dostosowania urządzenia INSTABudka INSTABOX Wynajem pod potrzeby Twojej imprezy. Będziesz widoczny, gdyż Logo Twojej firmy może widnieć również na Fotodrukarce!

Zamień stanowisko w potężną strefę promocji marki, bądź produktu i wykorzystaj INSTABudka na Event!

Sprawdź też Fotograf z wydrukiem natychmiastowym!

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

INSTABUDKA NA IMPREZE

FOTOBUDKA NA EVENT!

Nic prostszego:

  • Robisz zdjęcie,
  • Dodajesz sekretny #hashtag,
  • Udostępniasz Foto,
  • Drukarka rusza do akcji!

Strefa INSTABudka zajmuje niewiele miejsca dlatego możemy zrealizować ją wszędzie. Stół piknikowy dostarczamy razem z Fotodrukarka, jak istnieje taka potrzeba. Na miejscu potrzebujemy jedynie gniazda 230V i możemy ruszać z zabawą.Warto wspomnieć, że INSTABudka realizowana jest również na imprezach plenerowych i piknikach!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message