Wynajem Symulator Dachowania na Event!

Przeżyj to sam w kontrolowanych warunkach – Symulator Dachowania Wynajem na Event. Bez wątpienia zaskoczy każdego!

Symulator Dachowania na Event!

Ta niecodzienna atrakcja, Symulator Dachowania Wynajem, to niezapomniane przeżycie. Profesjonalne urządzenie, stworzone z myślą o przeżyciu wypadku w kontrolowanych warunkach dlatego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Urządzenie posiada wszystkie testy i kontrole. Symulator

Przejażdżka w Symulator Dachowania na Event na pewno, poza dobrą zabawą pozwala nam uświadomić sobie co dzieje się z autem i przedmiotami w środku podczas wypadku.

SYMULATOR DACHOWANIA EVENT
SYMULATOR DACHOWANIA NA IMPREZE

Symulator Dachowania - jak to działa?

Symulator Dachowania Wynajem na Event to proste urządzenie. Ze względu na montażu urządzenia na przyczepie, stanowisko jest zawsze gotowe do akcji. Na przyczepie Symulator Dachowania znajduje się zamontowana rama samochodu. Za pomocą siłowników cała konstrukcja wprawiana jest w ruch, a liczne piankowe kulki w środku imitują przedmioty, znajdujące się  w naszych autach. Kulki z każdym obrotem przyspieszają i pokazują jakim zagrożeniem są luźne obiekty. Z pewnością atrakcja zaskoczy prawie każdego, a wyciągnięte wnioski pozostaną na długo!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Przede wszystkim warto wspomnieć że symulator jest niewątpliwie idealny do zainteresowania potencjalnych klientów. Jego gabaryty i niecodzienny wygląd na pewno przyciągną uwagę prawie każdego użytkownika.

Atrakcja Symulator Dachowania Wynajem może być dowolnie obrandowana za pomocą płyt z nadrukiem, bądź naklejek.

Na koniec warto dodać, że istnieje możliwość przygotowania całej strefy symulator Dachowania Na Imprezę. Jest to alternatywna możliwość promocji produktu lub brandu i oczywiście cenna lekcja dla każdego użytkownika Symulator Dachowania Na Event.

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SYMULATOR DACHOWANIA WYNAJEM

SYMULATOR DACHOWANIA NA WYNAJEM!

  • Niecodzienna atrakcja!
  • Wymaga podłączenia do sieci.
  • Nikt nie przejdzie obojętnie.
  • Cenna lekcja na temat bezpieczeństwa!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message