Wynajem Cymgbergaj na Event

 Atrakcja Cymbergaj Wynajem na Event -wspaniała gra, kojarzona z morzem, dlatego mamy ją u Siebie! Z pewnością poczujesz ten klimat i ducha rywalizacji z Naszym stołem Cymbergaj na Wynajem!

Cymbergaj do Wynajęcia!

Bezsprzecznie, prawie każdy, lubi zabawę i odrobine rywalizacji  dlatego Cymbergaj Wynajem będzie idealną atrakcją. Stylowy stół, jak z morskiej kantyny, dwóch zawodników i dysk na powietrznym blacie! Z pewnością każdy uczestnik Eventu będzie zadowolony!

Przede wszystkim gra jest prosta i nadaje się dla każdego uczestnika, w każdym wieku. W razie kłopotów na stoisku czuwa nasz animator, który z pewnością pomoże i odpowie na Twoje pytania odnośnie stołu Cymbergaj do Wynajęcia!

CYMBERGAJ NA WYNAJEM
CYMBERGAJ NA WYNAJEM

Stoły Cymbergaj Wynajem- Atrakcje Piknikowe

W przeciwieństwie do wielu stołów Cymbergaj na Event dostępnych na rynku, Nasz jest oryginalnym stołem Cymbergaj AIR HOCKEY Wynajem FAST TRACK! Jest to stół z oryginalną stabilną podstawą i licznikiem punktów nad blatem.

Cała rozgrywka Cymbergaj Wynajem na Event oświetlona jest przez świetlówki VINTAGE dlatego gra to czysta przyjemność.  Ze względu na zastosowanie dmuchawy o dużej mocy, krążek znajduję cały czas na odpowiedniej wysokości do gry w Cymbergaj Wynajem na Event!

Gry Zręcznościowe Wynajem

Cymbergaj AIR HOCKEY na Wynajem to mnóstwo miejsca na branding. Prawie cała powierzchnia, urządzenia AIR HOCKEY, może być pokryta Twoim brandingiem. Chcesz żeby Twoje logo bądź produkt były widoczne? Bez wątpienia będzie!

Ponadto z udziałem innych naszych atrakcji możemy zorganizować konkurs w Social Mediach, który jeszcze szerzej pokaże Twój brand!

Przede wszystkim zależy nam na dostarczaniu atrakcji, które wpasują się na Twój event i w Twoją strefę dlatego razem przygotujemy projekty brandingów!

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

CYMBERGAJ NA WYNAJEM!

AIR HOCKEY Wynajem to prosta atrakcja, która pozwala niemalże od razu przejść do właściwej rozgrywki! Do uruchomienia stanowiska potrzebujemy jedynie jednego gniazda 230V! Później już wszystko dzieje się samo!

Atrakcja całkowicie FREE to PLAY, Cymbergaja na Event!

Możliwość aranżacji strefy CYMBERGAJ na Event!

Tu znajdziesz nasze realizacje kliknij!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message