Fotobudka Wynajem Na Event

Fotobudka wynajem na Event to przede wszystkim świetna zabawa i interakcja miedzy uczestnikami Imprezy! Wybierz gadżety, stań przed urządzeniem i kliknij start – w rezultacie dostaniesz wspaniałą sesje, a Fotobudka wydrukuje kopie dla uczestników zabawy!

Fotobudka Wynajem na Event - Wszechstronne urządzenie!

 Na uwagę zasługuje fakt, że fotobudka na Event to nieduża atrakcja i mieści się wszędzie, dlatego nie ma dla niej zadań niemożliwych!

Piknik, impreza firmowa, wesele, targi, konferencja studniówka czy urodziny, z pewnością Fotobudka na Event poradzi sobie wszędzie!

Fotobudka dostarczy natychmiastowy wydruk dla każdego uczestnika Eventu, a ze względów technicznych w obsłudze pomoże doświadczony animator. Bez wątpienia każdy wyjdzie zadowolony!

FOTOBUDKA WYNAJEM WARSZAWA
Fotobudka Wynajem Mazowieckie

Możliwość pełnej personalizacji atrakcji FotoBudka!

Fotobudka na Wynajem daje nam mnogość opcji customizacji urządzenia i wydruku. Bez wątpienia damy radę zamienić ją w maszynę promocji Twojej firmy lub imprezy, bądź Fotodrukarkę drukującą wspaniałe pamiątkowe zdjęcia w ładnej oprawie.

Fotobudka na Event – masz wpływ na wszystko. Zacznijmy od brandingu urządzenia. Razem przygotujemy projekt, który zrealizowany na FotoBudce na Event, na pewno przyciągnie uwagę!

Następnym elementem do wyboru jest tło. Tu jest podobnie jak z brandingiem, możesz prawie wszystko.  Warto wspomnieć już, że wcale nie musi być to klasyczne tło. Scenografia bądź GreenScreen? A może jeszcze bardziej nietypowo i żywa ścinka. To wszystko z naszą Fotobudką na Event!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Wcześniej wspomniany branding urządzenia jest świetnym pomysłem na promocje firmy bądź produktu. Bez wątpienia obrandowana Fotobudka Wynajem na Event przyciąga uwagę, a ponadto to każdy uczestnik atrakcji Fotodrukarka dostanie swoje własne zdjęcie z Twoim logiem.

W rezultacie otrzymujesz dużo kopii „analogowych”, a ponad to dostęp do albumu online co jeszcze bardziej ułatwia promocję Twojej marki!

Dodatkiem do realizacji Fotobudka na Wynajem może być cała strefa promocyjna. Dostarczamy wydruki ,branding i roll-upy!

FOTOBUDKA BRANDING WYNAJEM

Teraz już tylko – START i do zabawy!

WYDRUKI FOTOBUDKA WYNAJEM

FOTOBUDKA NA EVENT!

  • Potrzebujemy przestrzeni 3×3 m!
  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować fotobudkę na evencie plenerowym!
  • Zapewniamy wydruk dla każdego uczestnika!
  • Folia magnetyczna na zdjęciu!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

Przeczytaj więcej o naszych urządzeniach tutaj.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message