Stoły do Piłkarzyków na Event!

 Atrakcja Piłkarzyki Wynajem na Event – Chcesz poczuć emocje jak na boisku piłkarskim? Nasze stoły do piłkarzyków na wynajem, pomogą Ci przenieść się na murawę boiska i toczyć ekscytujące pojedynki ze znajomymi!

Wynajem Stóły do Piłkarzyków!

Bezsprzecznie, piłka nożna jest obecnie jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Wszystkie atrakcje piłkarskie są w modzie, a eventów tematycznych nie brakuje. Również i Ty możesz wprowadzić trochę piłkarskiej rywalizacji na swój event!

Piłkarzyki na Wynajem to zawodowe stoły do piłkarzyków dla 4 graczy. Poza solidną i grywalną konstrukcją, bez wątpienia zaskoczą Was również stylem. Bez wątpienia wpasują się w Twój Event i stanowisko, a chętnych do rywalizacji na pewno nie zabraknie!

PIŁKARZYKI NA WYNAJEM

Atrakcje Piknikowe - Piłkarzyki na Event!

Wspaniały element rywalizacji na Twoim Evencie. Piłkarzyki na wynajem to, z pewnością, emocjonująca i dynamiczna rozgrywka między dwoma dwu-osobowymi drużynami. Gra toczy się do 10 punktów, które zaznaczane są na liczniku punktowym, zamontowanym w stole.

Stoły do piłkarzyków na wynajem to przede wszystkim atrakcja ECO. Nie wymaga prądu i nie produkuje zbędnych odpadów, dlatego jest przyjazna środowisku!

Dodatkowo całe boisko Piłkarzyki Wynajem na Event możemy oświetlić lampą od góry, dlatego gra będzie czystą przyjemnością.

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Piłkarzyki na Wynajem to mnóstwo miejsca na branding. Prawie cała powierzchnia, urządzenia Stół do Piłkarzyków, może być pokryta Twoim brandingiem. Chcesz żeby Twoje logo bądź produkt były widoczne? Bez wątpienia będzie! A sama atrakcja Piłkarzyki Wynajem, zatrzyma gości na dłużej!

Ponadto z udziałem innych naszych atrakcji możemy zorganizować konkurs w Social Mediach, który jeszcze szerzej pokaże Twój brand!

Przede wszystkim zależy nam na dostarczaniu atrakcji, które wpasują się na Twój event i w Twoją strefę dlatego razem przygotujemy projekty brandingów!

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

STOŁY DO PIŁKARZYKÓW NA WYNAJEM

Stoły do Piłkarzyków!

Stoły do Piłkarzyków na Event to prosta atrakcja, która pozwala szybko przejść do właściwej rozgrywki!

Oczywiście atrakcja jest całkowicie FREE to PLAY!

Możliwość aranżacji strefy Piłkarzyki na Event!

Dowiedz się więcej o Naszych atrakcjach tutaj!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message