Wynajem GIFBudki na Event

Fotobudka GIFbudka Wynajem – Uchwyć krótki moment zabawy, a GIFBudka zmieni go w piękny pamiątkowy film GIF 360, który wędruje na urządzenie mobilne Twoich gości!

GIFBUDKA WYNAJEM!

Bez wątpienia GIFBudka zapewni niecodzienną ruchomą pamiątkę dla gości Twojej imprezy! Stajesz przed obiektywem, a GIFBooth zamienia kilkanaście zdjęć w animowany gif, który, następnie trafia do Ciebie drogą mailową, bądź na numer telefonu

Z pewnością FotoBudka dostarcza sporo zabawy, a przede wszystkim zajmuje niewiele miejsca! Stanowisko składa się z fotobudki z „lustrem” wyświetlaczem, tła i tylko tyle!

Przekonaj się sam, jak koszyk z gadżetami i niepozorne urządzenie, rozkręcają całą imprezę. W rezultacie otrzymasz niepowtarzalne GIFY!

FOTOBUDKA GIFBUDKA WYNAJEM
GIFBUDKA NA EVENT

Fotobudka GIFbudka Wynajem - Przede wszystkim możliwość pełnej personalizacji!

Godne uwagi jest to, że GIFbudka jest w pełni brandowalna, a stanowisko można dowolnie customizować! Dbamy o to, żeby nasze atrakcje Eventowe na wynajem, wpasowały się na Twoją imprezę! Dlatego razem przygotowujemy projekty brandingu Gifbudki i sprawiamy, że zmieni się w wspaniałą reklamę!

Nasza GifBudka na Event może być dowolnie brandowana, bądź obklejona specjalnymi naklejkami! Tak samo, jak cała strefa z tłem, możesz ją dowolnie stylizować, dlatego możesz ją w 100% dostosować pod Siebie!

A co z Gifem? Podobnie jak wyżej, tu też możemy zrobić wszystko! Projekt ramki, logo, nazwa, bez wątpienia stworzymy idealną nakładkę na GIFBudka na Event!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Podsumujmy wszystkie marketingowe zalety urzdzenia GIFBudka. Możliwość pełnego brandingu maszyny, jak i customizacji tła i strefy z Fotobudka GIFbudka Wynajem! Ponad to możliwość dowolnej kreacji wyglądu GIF, z pewnością każdy zauważy Twoje logo na gotowych zdjęciach!

Na koniec warto dodać, że zdjęcia trafiają na telefon użytkowników atrakcji GIFBudka! Co z tym idzie łatwość w udostępnianiu materiału GIF z Twoim logiem w Social Mediach!

A może GIF 360? Sprawdź Fotobudka Spinner 360!

Teraz już tylko – START i do zabawy!

GIFBUDKA NA EVENT!

  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować fotobudkę na evencie plenerowym!
  • Wysyłamy materiał drogą mailową, SMS!
  • Niecodzienna pamiątka z event!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message